بیست و ششمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود

بیست و ششمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران سوم تا پنجم شهریور ۹۸ با حضور چهره های برجسته ملی و بین المللی این رشته به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، دبیر این کنفرانس ملی با اعلام این خبر گفت : بیست و ششمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران با حضور ۴۵۰ شرکت کننده و در هفت محور برگزار می شود .

دکتر علیرضا اصغری به  محورهای این همایش اشاره کرد و گفت : طیف سنجی تجزیه ای ، الکتروشیمی تجزیه ای ، کروماتوگرافی و روش های جداسازی ، کمومتریکس ، نانوشیمی ، شیمی تجزیه و صنعت و شیمی تجزیه و محیط زیست از محورهای این همایش سه روزه است .

دکتر اصغری با بیان اینکه در مجموع ۳۷۱ عنوان مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شد افزود : پس از داوری مقالات ۳۰۵ عنوان مقاله برای ارائه در این همایش پذیرفته شد .

دبیر بیست و ششمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران اظهار داشت : در مدت برگزاری همایش ۳۰ عنوان مقاله به صورت سخنرانی و ۲۷۵ عنوان مقاله هم به صورت پوستر ارائه می شود .

دکتر اصغری ، ارائه آخرین دستاوردهای علمی- پژوهشی در رشته شیمی تجزیه و تبادل اطلاعات، تجربیات و برقراری ارتباطات بیشتر بین پژوهشگران، نهادهای دانشگاهی و صنعتی را از اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد و گفت : به همین منظور سخنرانی های کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی و نیز برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف در نظر گرفته  شده است

وی با بیان اینکه در این همایش از شیمی تجزیه دان برگزیده کشور از سوی انجمن شیمی ایران در سال ۹۸  هم تجلیل می شود تصریح کرد : پرفسور مصطفی سویلاک از کشور ترکیه یکی از سخنرانان بیست و ششمین همایش شیمی تجزیه ایران در

دانشگاه سمنان است .

دبیر بیست و ششمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران خاطر نشان کرد : در پایان این همایش دو سخنران و دو پوستر برتر هم معرفی و به صاحبان آنها جوایز نفیسی اعطا خواهد شد .

46

کد خبر 1292175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =