کنایه سالک به جبهه‌ پایداری: آقایانی که سردمدار اختلاف‌افکنی هستند، اختلافات را کنار بگذارند /وحدت نکنیم خسارت می‌بینیم

یک عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره تلویحی به رویکرد مستقلانه جبهه پایداری گفت: بعضی گروه‌ها به دلیل تفکرات خاصی که دارند، مستقل عمل می‌کنند، اما در شرایط کنونی باید اختلافات را کنار بگذارند، چرا که ما امروز در شرایط هستیم که بیشتر به وحدت نیاز داریم.

حجت‌الاسلام احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز،در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین، با اشاره به ضرورت وحدت‌ بین طیف‌های مختلف اصولگرا در فرصت باقیمانده تا انتخابات اسفندماه، گفت: ما اصولگراها هرچه در طول سالیان اخیر مصیبت کشیده‌ایم به دلیل اختلافات بوده است، این یک خطر است که کل فضای جامعه را درگیر می‌کند. آقایانی که سردمدار اختلاف افکنی هستند باید اختلاف نظرها را کنار بگذارند و باهم وحدت داشته باشند.

>>>بیشتر بخوانید؛

سالک: بهترین محور وحدت بین اصولگرایان، جامعه روحانیت است

وی درباره گروه‌هایی مثل جبهه پایداری و احتمال ورودشان به انتخابات به شکل مستقل از اصولگرایان، گفت: سابقه تاریخی نشان می‌دهد که بعضی گروه‌ها به دلیل تفکرات خاصی که دارند، مستقل عمل می‌کنند، اما در شرایط کنونی باید اختلافات را کنار بگذارند، چرا که ما امروز در شرایط هستیم که بیشتر به وحدت نیاز داریم.

این عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: برای وحدت و انسجام اصولگرایان باید هرگونه تلاشی می توانیم انجام دهیم، تجربه نشان داده است اگر همدلی و وحدت و انسجام نباشد اصولگرایان خطر و خسارت خواهد دید.

۲۷۲۱۲

کد خبر 1292467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =