معاون وزیر ورزش: منعی برای ورود زنان به ورزشگاه نداریم

سید عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی، هم‌زمان با آغاز هفته دولت از حضور زنان در ورزشگاه‌ها در بازی‌های ملی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ معاون وزیر ورزش در صحبت‌های خود، درباره لیگ برتر گفت: «در این دوره تلاش داریم تا با تجهیز ورزشگاه و امکانات سخت افزاری شرایط بهتری برای حضور تماشاگران فراهم کنیم و امیدواریم در یک ماه آینده عقب ماندگی ها در این زمینه را برطرف کنیم.»
او در ادامه گفت: «مقررات انضباطی برای باشگاهها و ورزشگاه ها در این دوره لیگ بدون اغماض باید اعمال شود. باشگاه ها باید مسئولیت هواداران را برعهده بگیرند و پاسخگو باشند و وزارت ورزش هم پیگیر این موضوع است. لیگ نوزدهم متفاوت از سایر لیگ‌ها برگزار می شود.»
معاون وزیر ورزش درمورد مشکلات پیش ‌آمده در برگزاری هفته اول لیگ برتر گفت: «این مساله سخت افزاری هم بزودی برطرف می شود.»
مازیار ناظمی، روابط عمومی وزارت ورزش، حرف‌های معاون وزیر را کامل کرد و گفت: «مشکلات پیش‌ آمده در فرایند ورود به ورزشگاه تا هفته چهارم و دربی حل خواهد شد.»
احمدی در پایان گفت: «وی درباره ورود زنان به ورزشگاه ها هم گفت: ما منعی برای حضور زنان در رویدادهای ملی ورزشی نداریم و امیدواریم این مانع در همه رویدادهای ملی برداشته شود. رویکرد وزارت ورزش متوازن سازی است.»

251 251

کد خبر 1292561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =