اظهار نظر گل‌محمدی درباره شایعه پیوستن امید ابراهیمی به شهر خودرو

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت:هیچ مربی بدش نمی‌آید که صاحب عنوان بهترین مربی لیگ شود و این موضوع یک افتخار است اما مربیان بزرگ دیگری هم هستند که لایق چنین عنوانی باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یحیی گل‌محمدی در حاشیه مراسم انتخاب بهترین‌های لیگ هجدهم گفت: ما سال گذشته نه جامی گرفتیم و نه مقامی آوردیم و من فکر می‌کنم مربیان بزرگ دیگری هستند که بتوانند انتخاب شوند.

وی افزود: البته با شرایطی که ما داشتیم و هزینه‌ای که سال گذشته در مقایسه با تیم‌های بزرگ انجام دادیم، قابل قیاس نبود. ما در کل با 12، 13 میلیارد توانستیم سهمیه بگیریم و فکر می‌کنم با هزینه‌ای که کردیم نتایج‌مان خوب بود. 

وی تأکید کرد: سال گذشته تمام شده و مهم این است که امسال برای موفقیت‌های بیشتر تلاش کنیم، هر چند امکانات و زمینه عامل موفقیت است.

سرمربی تیم شهر خودرو در خصوص اینکه از بیرون همه چیز خوب به نظر می‌آید، گفت: از بیرون شاید همه چیز خوب باشد، اما از داخل در بحث امکانات همکاری‌های کمی با ما انجام می‌شود. امسال خودم از مشهدی‌ها انتظار داشتم حداقل یک زمین تمرین به ما بدهند، ما زمین تمرین داریم، ولی در حدی نیست که جوابگو باشد و باید یک زمین تمرین خوب داشته باشیم. 

وی در پاسخ به این سؤال که قطعاً برایش مهم است که بهترین مربی فصل شود، گفت: این می‌تواند یک افتخار بزرگ باشد، هیچ مربی بدش نمی‌آید که صاحب این عنوان شود، اما مربیان بزرگ دیگری هم هستند که لایق چنین عنوانی باشند. 

گل‌محمدی در خصوص شایعه حضور امید ابراهیمی در شهر خودرو، گفت: این موضوع فقط در حد یک حرف کوچک و برای هفته پیش بود. امید ابراهیمی اولویتش ماندن در لیگ قطر است و من بعد از صحبت هفته گذشته هیچ خبری از ابراهیمی ندارم. 

256 43

کد خبر 1292707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =