مرکز جامع سلامت اردبیل راه اندازی می‌شود

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با راه اندازی مرکز جامع سلامت در استان اردبیل ارتقای خدمات درمانی منطقه پیگیری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، صدیف بدری در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به کمبود فضای درمانی تخصصی در اردبیل، عنوان کرد: مرکز جامع سلامت استان اردبیل باهدف جامه عمل پوشاندن به بهبود خدمات درمانی راه اندازی می‌شود.

وی افزود: توسعه مراکز درمانی و ورود جدی به حوزه درمان نیازمند ورود مسئولان و احساس مسئولیت در این بخش بوده و امیدواریم با تزریق به موقع اعتبارات کمبودهای زیرساختی برطرف شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ادامه داد: در بخشی از فصول سال نبود تخت درمانی یا کمبود آن برای بیماران مشهود بوده تا ضرورت در اولویت قرار گرفتن افزایش زیرساخت‌های درمانی اردبیل مورد تاکید قرار گیرد.

به گفته وی کمبود پزشک و پرستار در مناطق محروم روستایی نیز می‌بایست مورد توجه قرار گیرد تا به عدالت متوازن درمانی دست یافت.

بدری اضافه کرد: راه اندازی پایگاه‌های بهداشتی در مناطق محروم و دورافتاده از دیگر مطالبات درمانی بوده که با تامین نیروی انسانی ماهر و فراهم شدن امکانات و تجهیزات پزشکی امکان پذیر خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برای کمبود زیرساخت‌های تخصصی درمانی در مناطق محروم کشور مثل اردبیل تلاش همه جانبه مسئولان را نیازمندیم تا با حمایت فرابخشی سرانه سلامت را افزایش داد.

46

کد خبر 1292837

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =