حمله رژیم صهیونیستی به پادگان های جبهه مردمی فلسطین در مرز سوریه و لبنان

ایسنا نوشت: رسانه‌های داخلی لبنان صبح امروز (دوشنبه) اعلام کردند، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حملاتی را به جبهه مردمی فلسطین "فرماندهی کل" در قوسایا در مرزهای لبنان و سوریه انجام دادند.

 به نوشته روزنامه النهار لبنان، رژیم صهیونیستی با سه حمله مرزهای لبنان و سوریه در شرق زحله را هدف گرفت و احتمالا این حملات پادگان جبهه مردمی فلسطین را هدف گرفته باشند.

مسؤولانی از این مقر فلسطینی که مورد حملات هوایی در لبنان قرار گرفته، گفتند، پهپادهایی از نوع "MK"  سه حمله انجام دادند که هیچ زخمی به جا نگذاشت اما تنها خسارت‌هایی مالی به بار آورد.

خبرنگار النشره لبنان در زحله نیز گفت: کمی بعد از ساعت یک بامداد صدا انفجارهای مهیب در سلسله رشته کوه‌های شرقی از سمت خاک سوریه شنیده شد که ناشی از حملات هواپیماهای اسرائیل به مواضع نظامی بود که سامانه‌های پدافندی و سامانه‌های پدافندی جبهه مردمی مستقر در شهرک قوسایا این پهپادهای اسرائیلی را رهگیری کردند.

پیش از این سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی شدید اللحن به رژیم صهیونیستی درباره حملات صبح روز یکشنبه به سوریه و لبنان هشدار داده بود. 

نصرالله افزود: ارتش اسرائیل که در مرزها هستند از امشب منتظر پاسخ زودهنگام ما باشند و نیروهای حزب‌الله لبنان از مرزهای زمینی و دریایی و آسمان لبنان حفاظت خواهند کرد.

23310

کد خبر 1293198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =