اعضای شورا برای انتخاب هیئت رئیسه به توافق نرسیده بودند

ایسنا نوشت: نائب رئیس شورای شهر تبریز با بیان این‌که به نظر می‌رسید دیروز اعضا برای انتخاب هیئت رئیسه به توافق نرسیدند، گفت: اعضا در جلسه‌ی دیروز شورا به جمع بندی کامل نرسیده بودند، معتقدم که مهم نیست چه کسی به عنوان رئیس انتخاب شود بلکه ما باید به یک جمع بندی همگانی برسیم تا بتوانیم پروژه‌هایی در ارتباط با نیازهای مردم در حوزه‌های مختلف تعریف و پیگیری کنیم.

سونیا اندیش، در رابطه با موکول شدن انتخابات هیئت رئیسه‌ی شورای اسلامی شهر تبریز به هفته‌ی بعدی، اظهار کرد: ظاهرا دیروز در جلسه‌ی شورای اسلامی تبریز، زمانی برای برگزاری انتخابات باقی نماند، ۱۵ دقیقه زمان برای مشورت در خصوص انتخابات تعیین شد ولی این تنفس ۱۵ دقیقه‌ای، ۴۵ دقیقه طول کشید. 

وی افزود: تا جایی که بنده اطلاع دارم، زمان تنفس جزو ساعات جلسه محسوب نمی‌شود و نیازی به رای گیری و تمدید زمان جلسه نداشت ولی با این حال دیروز در این باره رای گیری شد ولی اعضا رای مثبت ندادند.

اندیش افزود: مردم از ما انتظار دارند به آن‌ها خدمت کنیم، ما را انتخاب نکرده‌اند که اینجا برای خود نائب رئیس و رئیس انتخاب کنیم! این‌که رئیس یا نائب رئیس چه کسی خواهد شد زیاد اهمیت ندارد، مهم این است که ما وظایف نظارتی خود را به طور دقیق انجام دهیم. 

وی ادامه داد: بنده به عنوان کاندیدا در انتخابات هیئت رئیسه‌ی شورای اسلامی تبریز شرکت نمی‌کنم و هنوز در خصوص نائب رئیسی نیز تصمیم نگرفته‌ام.

۴۶

کد خبر 1293338

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =