محمود واعظی چه نمره‌ای به عملکرد دولت می‌دهد؟

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: وقتی دولت در شرایط تحریمی به سر می‌برد، باید روی پای خود بایستد و تولید را بالا ببرد.

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه دولت برای رونق تولید از تمام امکانات خود استفاده کرده است، گفت: ابتدای سال آقای رئیس جمهور و وزرا از مقام معظم رهبری به منظور انتخاب این شعار برای امسال تقدیر و تشکر کردند.

واعظی بیان کرد: وقتی دولت در شرایط تحریمی به سر می‌برد، باید روی پای خود بایستد و تولید را بالا ببرد. وقتی دشمن فشار می‌آورد که کارگر بیکار شود باید تولید داخل را بالا ببریم. زمانی ما در اقتصاد خودکفا می‌شویم که از تولید شروع کنیم، بنابراین دولت برای تأمین مواد اولیه و نقدینگی تلاش خود را می‌کند.

او افزود: بنده در پنج ماه قبل ۶ جلسه با روسای بانک‌های کشور به منظور برنامه‌ریزی برای نقدینگی بانک‌ها و تخصیص نقدینگی به تولید برگزار کردم. با توجه به آنکه تحریم سختی‌هایی را به وجود آورده است، اما انتظار خارجی‌ها مبنی بر بیکاری کارگران ایرانی، توقف تولید مواد اولیه و تعطیلی شرکت‌ها و بنگاه‌ها برآورده نشد و با عنایتی که مقام معظم رهبری، مجلس و دولت داشته‌اند، اکنون شاهد بهبود وضعیت کشور در صنعت، تولید و صادرات هستیم و این نتیجه آرامشی است که ما در این چند ماه شاهد آن بودیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که چه نمره‌ای به عملکرد دولت می‌دهید، گفت: نمره را مردم باید به ما بدهند نه ما به دولت. مردم بدانند که در این شرایط بسیار سخت وزرا و کارگزاران دولت شبانه روز برای کاهش فشارها بر مردم تلاش می‌کنند، همچنین تلاشمان بر این است که تولید و اشتغال بیشتر و بیکاری کم شود.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1293428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =