باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ارتش رژیم صهیونیستی از ترس حملات احتمالی حزب‌الله، بار دیگر نظامیان خود را در مزارع شبعا در مرزهای لبنان مستقر کرد.

به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره عربی، نظامیان رژیم اشغالگر اسرائیل بار دیگر در مزارع شبعا واقع در مرزهای لبنان مستقر شدند. نظامیان اسرائیلی همچنین یک مرکز بازرسی را در ورودی شهرک الغجر در مثلث مرزهای سرزمین‌های اشغالی - لبنان - سوریه تخلیه کردند.

ارتش اسرائیل نیروهای خود را در مرزهای لبنان به حالت آماده‌باش درآورد

خبرنگار شبکه تلویزیونی الجزیره عربی در گزارشی گفت: ارتش رژیم اشغالگر اسرائیل بار دیگر نیروهای خود را در مزارع شبعا در نزدیک مرزهای لبنان مستقر کرد و این مرکز بازرسی را که در ورودی روستای الغجر در مثلث مرزی واقع بین مرزهای اسرائیل و لبنان و سوریه قرار دارد از نیروهای مستقر در آن خالی کرد. این مرکز بازرسی سالهاست که در این شهرک قرار دارد و سربازان اسرائیلی همواره در آن به سر می‌بردند و از ورود کسانی که خارج از روستا هستند به داخل روستا ممانعت به عمل می‌آوردند. این اقدام اسرائیل در راستای در حالت آماده باش قرار گرفتن ارتش اسرائیل است. آماده باش ارتش اسرائیل از ترس هدف قرار گرفتن نیروهای اسرائیلی از سوی نیروهای حزب الله لبنان است؛ زیرا سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، اسرائیل و نظامیان آن را تهدید کرده است.

بنابراین ارتش اسرائیل به نظامیان خود دستور داده است تا حتی‌الامکان از مرز و سیم خاردارهای امنیتی دور شوند و سعی می‌کند با تجهیزات نظامی زرهی در این مناطق مستقر شود تا از جان نظامیان اسرائیلی محافظت شود. همچنین آمد و شد گشتی‌های نظامی اسرائیلی در این مناطق مرزی دچار تغییر شده است.

رژیم صهیونیستی همچنین سامانه‌های ضد موشک خود را در منطقه مستقر کرده است تا در برابر هر حادثه‌ای آماده باشد. زیرا شرایط امنیتی تغییر کرده است.

2323

کد خبر 1293815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =