معاون دبیرکل حزب الله وعده انتقام سخت داد

ایسنا نوشت: معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی گفت که این حزب به هرگونه حمله رژیم صهیونیستی پاسخ غافلگیرکننده‌ای خواهد داد.

نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در گفت‌وگو با شبکه روسیا الیوم درباره حمله پهپادی اخیر رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی بیروت عنوان کرد: ما در مقابل یک تجاوز اسرائیلی تمام عیار قرار داریم و نمی‌توان با این تجاوز به عنوان یک مسأله گذرا برخورد کرد و از کنار آن گذشت.

وی افزود: پاسخ ما طبق جزئیاتی خواهد بود که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در اظهاراتشان به آن پرداخت و ما طبق معمول درباره جزئیات صحبت نمی‌کنیم و در موقعیتی نیستیم تا جزئیاتی را ارائه دهیم که به سود اسرائیل باشد و آن را در حالت هوشیاری قرار دهد، اما می‌خواهیم که این پاسخ غافلگیرکننده باشد.

نعیم قاسم ادامه داد: اکنون فضای جنگ نیست، بلکه فضای پاسخ به تجاوز است. درباره هر چیزی در زمان خودش تصمیم گرفته می‌شود. ما ترس و وحشتی را از این موضوع برای خود ایجاد نمی‌کنیم تا به آن پاسخ ندهیم، پیشتر هم گفته‌ایم که به هرگونه تجاوز پاسخ خواهیم داد و این اتفاق خواهد افتاد.

این مقام لبنانی گفت: میشل عون، رئیس جمهوری لبنان این رخداد را به دقت توصیف کرد و لبنان نمی‌تواند در مقابل تجاوز اسرائیل سکوت کند و این طبیعی است که لبنان به شورای امنیت شکایت کند.

وی تصریح کرد: لبنان با میانجیگری آمریکا برای ترسیم مرزها با طرف اسرائیلی موافقت کرد و حزب‌الله نیز در کنار آن خواهد ایستاد.

نعیم قاسم درباره بحران سوریه نیز اظهار کرد: بحران سوریه هنوز در مسیر راه حل نهایی قرار نگرفته و آنچه تاکنون انجام شده تلاشی برای بهبود اوضاع میدانی و همچنین شرایط نیروهای تأثیرگذار در این کشور است.

17310

کد خبر 1293947

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =