کشف بیش از ۴ تن از انواع مواد مخدر در هرمزگان

ایلنا نوشت: فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۴ تن و ۴۰۳ کیلوانواع مواد مخدر طی مرداد ماه امسال در این استان خبر داد.

سردار "عزیزاله ملکی"  گفت: پلیس استان هرمزگان با اجرای طرح های مقابله با سوداگران مرگ و برخورد جدی با عوامل خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر طی مرداد ماه امسال، ۲۳۰ نفر را در زمینه مواد مخدر دستگیر کرد.

وی افزود: در مدت یاد شده ۴ تن و ۴۰۳ کیلو انواع مواد مخدر شامل ۴ تن و ۱۷۲ کیلو تریاک، ۱۷۳ کیلو و۶۳۲گرم حشیش، ۲۵ کیلو و۲۹۸گرم هروئین، ۱۸ کیلو و۸۰۰گرم مرفین و ۱۳ کیلو سایر مواد مخدر کشف شد.

این مقام انتظامی استان اظهار داشت: طی مردادماه سال جاری ،۵ باند کلان تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی، ۱۲۹ خرده فروش و ۳ هزار و ۵۰۴ معتاد متجاهر جمع آوری شدند.

سردار ملکی تصریح کرد: در مدت یاد شده ۱۰۴ مرحله طرح پاک سازی نقاط آلوده اجرا و ۷۵ دستگاه خودرو و موتورسیکلت حامل و فعال در زمینه قاچاق مواد مخدر توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،‌ فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرایم از مردم خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر، در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1293964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =