حضور ۱۷۸۰ دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت در دوره‌های آموزشی

مدیر کل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل تابستان ۱۷۸۰ دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت در دوره‌های آموزشی کانون‌های کمیته امداد استان شرکت کرده‌اند.

علی ملک پور با تشریح فعالیت‌های این نهاد در فصل تابستان بیان کرد: اوقات فراغت از مقوله‌های مهم در سنین نوجوانی و جوانی است که نیازمند توجه خاص است.

وی با اشاره به اهمیت بهره‌مندی دانش‌آموزان و دانشجویان از این فرصت مغتنم افزود: در تابستان امسال ۱۷۸۰ نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان در دوره‌های آموزشی، تربیتی، اعتقادی و هنری شرکت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه اردوهای برون استانی و درون استانی باهدف ایجاد شور و نشاط و افزایش آگاهی علمی و فرهنگی مددجویان برگزار می‌شود ادامه داد: در ۲ ماهه فصل تابستان اردوهای درون استانی و برون استانی برای ۱۰۶۴ نفر از مددجویان کمیته امداد استان برگزار شده است.

ملک پور با اشاره به سایر برنامه‌های فرهنگی ویژه فصل تابستان خاطرنشان کرد: همچنین ۱۰۲ نفر از دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب علون دینی استان به اردوهای طرح سدید و وارثین اعزام شده‌اند.

وی بابیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۷۵۲ نفر از مددجویان به اردوهای زیارتی اعزام شده‌اند تصریح کرد: مردم نیک‌اندیش استان می‌توانند در راستای کمک به اعزام نیازمندان به سفر زیارتی مشهد مقدس به ادارات کمیته امداد در سطح استان و یا سایت «شوق زیارت» مراجعه کنند.

46

کد خبر 1294042

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =