تاثیر ۵۰۰درصدی آموزش سئو سایت در افزایش درآمد یک ساله

ما در این مقاله با استفاده از نکات آموزشی وب سایت نیوسئو که یکی از مهمترین و معتبرترین مراکز آموزش سئو در ایران به شمار می رود، مهمترین نکات و دلایل یادگیری سئو را جمع آوری کرده ایم تا بسیاری از علاقه مندان سئو را از سردرگمی در بیاوریم.

امروزه استفاده از دوره های آموزش سئو یکی از مهمترین و بهترین روش های یادگیری بازاریابی اینترنتی است. اما مسئله ای که به وجود می آید این است که چرا یادگیری سئو سایت، تا این حد برای صاحبان وب سایت ها اهمیت دارد؟

به همین منظور، بسیاری از افراد جستجوهای فراوانی در مورد جایگاه و اهمیت آموزش سئو و یادگیری آن انجام داده اند؛ اما خیلی از آن ها پاسخ درستی دریافت نکرده اند. با این حال اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

ما در این مقاله با استفاده از نکات آموزشی وب سایت نیوسئو که یکی از مهمترین و معتبرترین مراکز آموزش سئو در ایران به شمار می رود، مهمترین نکات و دلایل یادگیری سئو را جمع آوری کرده ایم تا بسیاری از علاقه مندان سئو را از سردرگمی در بیاوریم.

سئو چیست و چرا باید آن را بیاموزیم

در ابتدا بهتر است که تعریف مختصری از سئو سایت برای آن دسته از افرادی که آشنایی کاملی با این قضیه ندارند، ارائه کنیم. سئو مخفف عبارت انگلیسیSearch engine optimization می باشد. به صورت خلاصه، بهینه سازی سایت یعنی اینکه وب سایت خود را برای کسب رنک بهتر در صفحات نتایج جستجوی گوگل بهینه کنیم.

گوگل با استفاده از ربات ها و خزنده های خود، وب سایت های مختلف را بر اساس فاکتورهایش، دسته بندی می کند. بنابراین صاحبان کسب و کارهایی که از استراتژی های سئو به بهترین شکل استفاده می کنند، در صفحات نتایج جستجو رتبه بهتری خواهند داشت.

۱-یادگیری چگونگی عملکرد موتورهای جستجو

امیر قمصری مدیر و مؤسس وب سایت نیوسئو، در این مورد بیان کرده است که این سئو سایت است که باعث می‌شود افراد با کارکرد موتورهای جستجو از جمله گوگل بیشتر آشنا شوند؛ چراکه وقتی شروع به بهینه سازی سایت خود می کنید، مجبور هستید برای کسب رتبه بهتر از گوگل این موتور جستجو را به خوبی شناخته و درک کنید. بنابراین سئو تنها یک مهارت نیست بلکه راهی است برای درک بهتر موتورهای جستجو.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که هیچکس نمی تواند بگوید به صورت کامل، عملکرد موتورهای جستجو را می شناسد؛ چراکه موتورهای جستجو مثل گوگل، همیشه در حال بروز رسانی الگوریتم های خود هستند و هیچکس با استفاده از نکات آموزش سئو نیز نمی تواند به فاکتورهای رتبه بندی آن ها مسلط شود.

به عنوان مثال، در سال های قبل، کاربران متوجه شدند که می توانند با استفاده از بک لینک ها، سیستم رنکینگ گوگل را فریب دهند. گوگل نیز پس از مدت کوتاهی با ارائه یک الگوریتم جدید فعالیت این افراد را متوقف کرد.

شما با استفاده از نکات مهمی که در کلاس های آموزش سئو بیان می شود، مثل آموزش ایمیل مارکتینگ، آموزش تولید محتوا، آموزش لینک سازی و بسیاری از موارد دیگر، تنها قسمت تئوری بهینه سازی سایت را می آموزید. هیچ نکته مهمی بدون کاربردی کردن آن ارزشی ندارد؛ بنابراین بهتر است تا هر چه زودتر نکات مهم سئو سایت را خود شما شخصا انجام دهید. البته برخی از مراکز معتبر آموزشی، علاوه بر اینکه نکات بسیار مهم آموزش سئو را به بهترین شکل به شما می آموزند، به صورت عملی نیز این روند را ادامه می‌دهند.

۲- سئو سایت یک سرمایه گذاری بلند مدت است

سئو و بهینه سازی سایت چیزی نیست که به صورت فوری رتبه شما را بهبود دهد. البته تنها در صورتی می توانید در سئو سایت خود به سرعت پیشرفت کنید که نکات مهم آموزش تولید محتوا را پیاده سازی کرده باشید. اگر تازه شروع به عملی کردن استراتژی های آموزش سئو کرده اید، حداقل ۶ ماه طول می کشد تا نتیجه کار خود را مشاهد کنید.

۳- بهینه سازی سایت یک حرفه فوق العاده برای انتخاب است

بر اساس آمارهای به دست آمده از وب سایت نیوسئو، در چند سال گذشته بهینه سازی سایت به یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل جهان تبدیل شده است. حتی در ایران هم شاهد این مورد هستیم. استراتژی های بازاریابی دیجیتال، نکات مهم آموزش تولید محتوا و ایمیل مارکتینگ از مهمترین مواردی هستند که افراد بر آن ها تمرکز دارند.

دلایل بسیار زیادی برای انتخاب سئو به عنوان حرفه خود وجود دارد. از نظر متخصصین سئو از جمله امیر قمصری، یکی از مهمترین این دلایل، بالا بودن تقاضا در این رشته است. مطمئن باشید که با گذشت زمان، صاحبان سایت ها بیشتر به اهمیت سئو پی برده و بیشتر به دنبال کسانی می روند که خدمات سئو را ارائه می کنند. در نتیجه همیشه در این رشته می توانید درآمد داشته باشید.

۴- سئو بخش مهمی از دیجیتال مارکتینگ است

سئو و بازاریابی دیجیتال کاملا با یکدیگر مرتبط هستند. به این صورت که شما با انجام سئو وب سایت شرکت های دیگر، با آن ها همکاری های زیادی را تجربه خواهید کرد. تبدیل شدن به یک متخصص سئو یکی از بهترین مهارت هایی است که یک بازاریاب سئو به آن نیاز دارد.

۵- بدون هیچ هزینه ای ترافیک طبیعی دریافت خواهید کرد

جذب ترافیک سایت در نتایج جستجو گوگل برای همه کابران رایگان است. البته این در صورتی کاربرد خواهد داشت که از نکات مهم آموزش سئو استفاده کرده باشید. با یادگیری سئو به شکلی صحیح به راحتی می توانید رنک بسیار خوبی از گوگل دریافت کنید.

۶- کسب درآمد بیشتر با یادگیری سئو

اگر شما عملیات سئو خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، طبیعتا در کسب و کار خود پیشرفت بسیار زیادی خواهید داشت. بنابراین اگر هدف شما ارائه خدمات یا فروش محصول باشد، پس از افزایش رتبه سایت، به شکل قابل توجهی درآمد شما نیز افزایش پیدا می کند.

امیدواریم اکنون اهمیت سئو در کسب و کار اینترنتی را به خوبی فهمیده باشید. Newseo اعلام کرده است که امروزه بهینه سازی سایت جزء یکی از پر تقاضاترین رشته ها در جهان محسوب می شود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم هرچه سریعتر شروع به یادگیری سئو کرده و از رقبای خود پیشی بگیرید.

2121

کد خبر 1294097