دبیرخانه دائمی تئاتر خیابانی در مریوان راه اندازی شود

دبیر چهاردهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان گفت: تشکیل دبیرخانه دائمی تئاتر خیابانی مریوان با بکارگیری یک نیروی دلسوز لازمه برنامه ریزی پانزدهمین دوره این جشنواره در مریوان است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، فاتح بادپروا اظهار داشت: به عنوان اولین کسی که طراح و بنیانگذار تئاتر خیابانی مریوان بوده ام پا به پای چشنواره کار کرده ام و تا بوده و نفس می کشم خادم جشنواره خواهم بود اما در همین اختتامیه اعلام می کنم از دبیری جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان خداحافظی می‌کنم.

وی گفت: به خاک مریوان و مردم مریوان قول می‌دهم که مشاور و پشتیبان خوبی برای دبیر آینده این جشنواره باشیم.

دبیر چهاردهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با تقدیر از همراهی میراث فرهنگی و گردشگری استان کردستان افزود: امیدواریم گردشگری هنر در سال های آتی در مریوان اتفاق بیفتد.

وی اعلام کرد: با تقدیر از اصحاب رسانه استان در انعکاس مطلوب چهاردهمین جشنوار تئاتر خیابانی مریوان بیان کرد: به عنوان خدمتگذار تئاتر مریوان از استاندار و مسئولان حاضر در این مراسم درخواست دارم ردیف اعتباری بودجه خاص برای این جشنواره دیده شود  تا در سالهای آتی با هیچ مشکلی در برگزاری این رویداد عظیم فرهنگی روبرو نشویم.

بادپروا تصریح کرد: مریوان نیازمند داشتن دبیرخانه دائمی تئاتر خیابانی است و نیاز است که دبیرخانه جشنواره با حضور یک نیروی دلسوز فعال باشد تا برنامه ریزی لازم را برای پانزدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی مریوان انجام دهد.

46

کد خبر 1294321

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =