انتشار گزارش عملکرد مالی بنیاد سینمایی فارابی در چهار ماهه اول سال

در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات گزارش عملکرد مالی بنیاد سینمایی فارابی از موسسات تابعه سازمان سینمایی در چهار ماهه اول سال ۹۸ منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اطلاعات گزارش عملکرد مالی بنیاد سینمایی فارابی بر اساس حمایت از تحقیق و نگارش فیلم‌نامه و تولید فیلم سینمایی، حمایت از تولید فیلم سینمایی، حمایت از تولید آثار سینمایی فاخر، کمک به تشکیل هسته‌های تقویت متن و تولید محتوای سینمایی، کمک به برگزاری نشست فیلم‌سازان با اندیشمندان حوزه و دانشگاه، کمک به برگزاری بازدید فیلم‌سازان از مراکز و دستاوردهای مهم کشور، کمک به انجام ارزشیابی و نظارت بر تولید و نمایش آثار سینمایی، کمک به تولید و انتشار ماهنامه فیلم‌نگار و فصل‌نامه فارابی و سایر انتشارات تخصصی، کمک به انجام مطالعات موردی و تدوین گزارش‌های تخصصی سینما، حمایت از ساخت آثار برای عرضه در شبکه خانگی، حمایت از تقویت متن و محتوا برای نمونه‌سازی و تولید سریال در ساختار فناوری‌های نو پدید، حمایت از برگزاری سی و هشتمین جشنواره ملی و جهانی فیلم فجر و .... تنظیم شده است.

جمع کل گزارش مالی این بنیاد سینمایی فارغ از بخش تولید فیلمنامه و ماهنامه‌های تخصصی، به هشت‌میلیارد و شش‌میلیون تومان رسیده است.

مشروح این گزارش را بخوانید.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1294952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =