ترامپ مشاور سابقش را هدف حمله لفظی قرار داد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از ماه‌ها بار دیگر با انتشار یک پیام توئیتری «اوماروسا مانیگو نیومن»، مشاور سابق کاخ سفید را هدف حملات لفظی قرار داد.

ترامپ در این پیام توئیتری مشاور سابق خود را «منزجرکننده و بددهن» توصیف و از کتاب او که به ناگفته هایی از کاخ سفید اشاره دارد، انتقاد کرد.

رئیس جمهور آمریکا در این پیام توئیتری نوشت: من در حال حاضر، از افراد مختلف به دلیل نقض پیمان نامه عدم افشا، شکایت می کنم. اوماروسای منزجرکننده و بددهن یکی از آنهاست. با اینکه مورد نفرت هر کسی بود ولی من به او فرصت دادم و او دنبال پول اندکی از یک کتاب بود. بسیاری از افراد اینگونه هستند.

ترامپ در حالی چنین اظهارنظری درباره اوماروسا نیومن می‌کند که پیش از این از «مادلین وسترهوت»، دستیار شخصی سابق خود در کاخ سفید که روز پنجشنبه برکنار شد، تمجید کرد. ترامپ، وسترهوت را فردی بسیار خوب توصیف کرد. وسترهوت به دلیل اظهارنظر درباره فرزندان ترامپ در یک مهمانی شام با خبرنگاران، از کار برکنار شد.

اوماروسا در سال ۲۰۱۷ وارد کاخ سفید شد؛ اما در دسامبر همان سال به دلایلی نامعلوم کاخ سفید را ترک کرد. بعدها ترامپ را متهم کرد که به مردان بیش از زنان حقوق می‌داده است و تعدادی فایل صوتی غیرقانونی از او منتشر کرد. وی پس از آن یک کتاب جدید از اتفاقات درون این کاخ منتشر کرد که به دنبال آن جنجال زیادی به پا شد. او در کتاب جدیدش دونالد ترامپ را به نژادپرستی متهم کرده است. ترامپ ضمن رد اظهارات اوماروسا اعلام کرد او پیمان عدم افشا را نقض کرده است.

23311

کد خبر 1295167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =