۱ نفر
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
مرغ همچنان ارزان می‌شود

میزان به نقل از رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ وماهی نوشت: پیش بینی می‌شود که تا پایان سال جاری روند تولید و عرضه مرغ مطلوب باشد و هیچ گونه کمبودی در میادین و درب مغازه‌ها احساس نخواهد شد.

مهدی یوسف خانی در خصوص آخرین وضعیت بازار مرغ اظهار کرد: از حدود دو هفته گذشته روند کاهش قیمت مرغ آغاز شد و قیمت هر کیلو مرغ در سطح شهر از ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان به ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.

وی با اشاره به دلایل کاهش قیمت مرغ افزود: افزایش تولید در یک ماه گذشته و تعادل رابطه بین عرضه و تقاضا در بازار مهم‌ترین دلایل کاهش قیمت مرغ در هفته‌های جاری بوده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی خاطر نشان کرد: هم اکنون نرخ مصوب هر کیلو مرغ ۱۲ هزارو ۹۰۰ تومان است که در میادین میوه و تره بار به همین نرخ فروخته می‌شود همچنین انتظار می‌رود که تا پایان دهه اول محرم، در سطح شهر نیز به همین قیمت عرضه شود.

یوسف خانی با ذکر این مطلب که تا اواخر دهه دوم شهریور قیمت مرغ نزولی خواهد بود ادامه داد: تا آخر تابستان قیمت مرغ در میادین و سطح شهر ثابت خواهد بود و قیمت‌ها افزایش نمی‌یابد.

وی عنوان کرد: پیش بینی می‌شود که تا پایان سال جاری روند تولید و عرضه مرغ مطلوب باشد و هیچ گونه کمبودی در میادین و درب مغازه‌ها احساس نشود.
۲۲۶۲۳۱
کد خبر 1295346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =