مهرعلیزاده نایب رییس کمیته داوران یونسکو شد

در هجدهمین مجمع عمومی اتحادیه جهانی هنرهای رزمی جهان که مسابقاتش در کره جنوبی در حال برگزاری است، محسن مهرعلیزاده رییس فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با اکثریت آرا موفق شد به عنوان نایب رییس کمیته داوران یونسکو در مسابقات هنرهای رزمی انتخاب شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، به پیشنهاد رئیس اتحادیه جهانی ورزش‌های هنرهای رزمی (مارشال آرت) محسن مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی (IZSF) برای نایب رییسی در کمیته  داوران یونسکو کاندید شد که توانست با اکثریت آرا به عنوان نایب رییس این کمیته انتخاب شود. در ادامه مقرر شد مجمع عمومی سال آینده این کمیته به میزبانی ایران برگزار شود.

همچنین در جریان دیدارها و جلسات محسن مهرعلیزاده دومین جلسه هیات رییسه کنفدراسیون آسیایی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در شهر چونگ جو کره جنوبی برگزار شد. در این جلسه که با حضور محسن مهرعلیزاده رییس((IZSFبرگزار شد  لی رییس  کنفدراسیون آسیا، امیررضا آیرم عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار ،هونگ دبیرکل کنفدراسیون، سارجیت عضو هیات اجرایی حضور داشتند. در این جلسه برنامه‌های این کنفدراسیون پس از بحث و بررسی به تصویب رسید. مقر کنفدراسیون آسیایی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی  در سال ۲۰۱۷ میلادی از کشور افغانستان به شهر بوسان کره جنوبی منتقل شده بود.

43 43

کد خبر 1295417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =