سعید پورصمیمی به صحنه بازگشت/ پایان غیبت ۱۷ ساله بازیگر پیشکسوت

نمایش‌های «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف و با بازی سعید پور صمیمی و پریزاد سیف و «امروز روز خوبی ست برای مردن» به کارگردانی کمال هاشمی و با بازی شیوا فلاحی و سارا سجادی شامگاه یکشنبه ۱۰ شهریورماه در تماشاخانه ایرانشهر اجراهای عمومی خود را آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف و با بازی سعید پور صمیمی و پریزاد سیف شامگاه یکشنبه ۱۰ شهریورماه در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی ساعت ۲۱ اجرای عمومی خود را آغاز کرد. از نکات قابل‌توجه در شب آغازین این نمایش استقبال قابل‌توجه مخاطبان جوان برای تماشای بازی سعید پورصمیمی بعد از ۱۷ سال بر روی صحنه تئاتر بود.

همچنین نمایش «امروز روز خوبیست برای مردن» به کارگردانی کمال هاشمی و با بازی شیوا فلاحی و سارا سجادی نیز در سالن استاد سمندریان ساعت ۲۱:۱۵ اجرای عمومی خود را آغاز کرد.

در خلاصه این نمایش آمده است: مونا یک دختر جنگ‌زده هست که در ادامه ماجراهایی که برایش اتفاق افتاده، در خانه‌ای مخروبه و خالی از سکنه زندگی می‌کند. یلدا که در زمان جنگ به همراه خانواده‌اش به کشوری دیگر مهاجرت کرده، به ایران می‌آید که خانه پدرش را بفروشد. او تصمیم می‌گیرد که برای آخرین بار خانه را ببیند و از آن فیلم بگیرد. او در خانه با مونا مواجه می‌شود. مونا سوژه‌ی خوبی برای فیلمش است ...

نمایش‌های «آواز قو» و «امروز روز خوبیست برای مردن» به ترتیب در ساعت‌های ۲۱ و ۲۱:۱۵ در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می‌روند.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1295542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =