به تصویر کشیدن چهره خشن و فقیر از کردستان مشکلات استان را حل نمی‌کند

استاندار کردستان گفت: امر به معروف و نهی از منکر چارچوبی دارد که اگر خارج از آن عمل کنیم، نتیجه عکس خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، بهمن مرادنیا در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر استان، اظهار داشت: فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بسیار حساس و حائز اهمیت است که اگر خارج از چارچوب آن عمل کنیم نتیجه عکس خواهد داد.

وی نحوه برخورد و رفتار آمران به معروف و ناهیان از منکر را در نتیجه مثبت یا منفی آن، بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: رفتار مدیران نیز باید الگویی برای امر به معروف و نهی از منکر باشد.

استاندار کردستان در این خصوص تاکید کرد: باید مراقب باشیم هر حرفی را هر جایی به زبان نیاوریم و هر مطلبی را به هر مجموعه ای نسبت ندهیم.

مرادنیا با یادآوری هفته دولت، دلیل ماندگاری یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را رفتار آنان، الگو بودن در پاکدستی، تواضع و مردمی بودن عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: در کردستان خون پاک شهیدان بومی و غیر بومی در کنار هم بر زمین ریخته شده و سزاوار نیست که امروز اسم قاچاق و فساد و کولبری را در کنار اسم کردستان قرار دهند، با این پسوند و پیشوندها مشکل کردستان حل نمی شود.

استاندار کردستان تاکید کرد: به تصویر کشیدن چهره خشن و فقیر از کردستان نه تنها مشکلات استان را حل نمی کند بلکه اولین تاثیر آن این است که مردم را از سرمایه گذاری، توسعه و ماندگاری در استان، نا امید می کند.

مرادنیا با گله مندی از نادیده گرفته شدن نقاط قوت و اقدامات انجام شده در استان، تصریح کرد: اگر دستگاه های اجرایی مشکل دارند، پس عملکرد شما و ما و دستگاه های نظارتی زیر سوال است.

وی افزود: چرا باید اجازه دهیم عده ای آگاهانه یا ناآگاهانه قلم فرسایی کنند و به جای روحیه دادن به مردم، در زمین دشمن بازی کنند.

استاندار کردستان ضمن اشاره به تخریب ناجوانمردانه مدیران استان در فضای مجازی، گفت: تصور نشود مدیران ما کم کار هستند، کسی قصد کم کاری و خیانت به این استان را ندارد، اما امکانات کم است بنابراین لازم است هر جا ضعفی هست صادقانه مطرح شود و هر جایی که نیاز به پشتیبانی و حمایت است در کنار مدیران باشید؛ به فرزندان استان اعتماد کنید و به آنها دلگرمی بدهید.

46

کد خبر 1295583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =