واکنش مریل استریپ به حادثه تیراندازی در مدارس آمریکا

فارس نوشت: مریل استریپ که برای اکران فیلم «ماشین لباسشویی» در جشنواره ونیز حضور داشت، از تلاش بی‌پایان والدین داغ‌دیده قربانیان تیراندازی‌های مدارس آمریکا و تاثیر اندوه به عنوان محرکی بزرگ سخن گفت.

مریل استریپ بازیگر اصلی فیلم «ماشین لباسشویی» برای اکران این فیلم در جشنواره فیلم ونیز حضور یافت.

«ماشین لباسشویی» جدیدترین ساخته استیون سودربرگ است و استریپ در آن در نقش یک بازنشسته را با نام الن مارتین بازی می‌کند که به مناسبت چهلمین سالگرد ازدواج با همسرش جیمز کراموِل در تعطیلات به‌سر می‌برد.

«ماشین لباس‌شویی» محصول نت‌فلیکس، یک کمدی سیاه است که اولین اکران جهانی‌اش را روز گذشته در جشنواره فیلم ونیز تجربه کرد.

اسناد پاناما و مدارکی درباره پولشویی و فرار مالیاتی در ابعادی گسترده در سطح جهانی مضمون اصلی فیلم را تشکیل می‌دهد که با روایتی از جنس طنز تلخ همراه است.

استریپ در مورد این فیلم می‌گوید: انتشار اسناد پاناما شامل ۱۱.۵ میلیون سند محرمانه و ۲۱۴ هزار سند در مورد فرار مالیاتی، پول‌شویی و دور زدن تحریم‌های بین‌المللی افشا شد و بهای بسیاری نیز برای این فساد پرداخت شد که در آن میان می‌توان از دفنه کاروانا گالیتسیا روزنامه‌نگار اهل مالت یاد کرد که در حال تحقیق درباره این فساد گسترده در سال ۲۰۱۷ با بمب‌گذاری در ماشینش کشته شد.

استریپ از والدین کودکانی که براثر تیراندازی جان باختند یاد کرد و گفت: اندوه محرک بسیار خوبی است. این والدین برای تغییر دنیا از پای نخواهند نشست و هرگز متوقف نخواهند شد. 

۵۷۲۴۳

کد خبر 1295802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =