کنایه یک اصولگرا به احمدی‌نژاد: به دنبال طرفداران مایکل جکسون هستی؟

چهره سیاسی اصولگرا با بیان اینکه احمدی نژاد در تلاش است تا به هر قیمتی در صدر اخبار بماند، گفت: احمدی‌نژاد دچار نوعی منیت و خودباوری شده و به دنبال این است که از هر طریق ممکن مطرح بماند حال اینکه این مطرح بودن در جامعه به خوبی یا بدی باشد چندان برای او اهمیتی ندارد.

حجت الاسلام حسین سبحانی نیا نماینده ادوار مجلس و فعال سیاسی اصولگرا، با اشاره به تحرکات گاه و بیگاه محمود احمدی نژاد و تعبیر انتخاباتی بودن این تحرکات در محافل سیاسی، به خبرآنلاین گفت: احمدی نژاد حاضر است با بکارگرفتن هر ابزاری خود را در صدر خبرها قرار دهد. این اقدام از سوی شخصیتی که برای خود منزلت و جایگاهی در جامعه قائل است غیر قابل باور بود اما واقع امر این است که بعضی افراد گاهی گرفتار یکسری منیت‌ها و خودباوری هایی می شوند که سعی می کنند به هر وسیله ای مطرح باشند.

احمدی نژاد دچار مریضی منیت است

وی با تاکید بر اینکه این افراد برای قرار گرفتن در صدر اخبار رسانه‌ها و ماندن بر سر زبان‌ها دست به رفتارهای عجیب می‌زنند افزود: بعضی افراد دچار این نوع گرفتاری و مریضی هستند که من فکر می کنم آقای احمدی‌نژاد هم دچار چنین منیت و خودباوری شده و به دنبال این است که از هر طریق ممکن مطرح بماند حال اینکه این مطرح بودن در جامعه به خوبی یا بدی باشد چندان برای او اهمیتی ندارد.

احمدی نژاد می خواهد طرفداران بی قید مایکل جکسون را تحت تاثیر قرار دهد

سبحانی‌نیا با بیان اینکه اقدامات احمدی نژاد از منظری سیاسی نیز قابل تفسیر است، ادامه داد: به نظر می رسد احمدی‌نژاد با رفتارهای پوپولیستی و مردم فریبانه به دنبال آن است تا در انتخابات آینده گروهی را تحت تاثیر قرار دهد، البته مخاطب چنین شعارهای افراد بی‌تفاوت و بی قیدی هستند که مایکل جکسون را الگوی خود می دانند؛ احمدی‌نژاد با نیم‌نگاهی به این گروه در تلاش است تا آنها را به سمت خود جلب کند تا در صورت ارائه لیست یا کاندیدا شدن بتواند بدنه رایی برای خود ایجاد کند.

نوشتن نامه به ترامپ در شان رئیس جمهور ۸ ساله این نظام است؟

وی با یادآوری ارسال نامه احمدی‌نژاد به ترامپ، گفت: احمدی‌نژاد با تفکر جذب آرا اقدام به رفتارهایی همچون نوشتن نامه به ترامپ یا تبریک تولد مایکل جکسون می‌کند اما این رفتارها در شان فردی که ۸ سال رئیس جمهور کشور انقلابی بوده و برای این انقلاب بیش از ۲۰۰ هزار شهید داده شده و با وجود این همه مشکلات نیست و نباید خارج از چارچوب ارزش‌های انقلابی عمل کند.

وی با یادآوری شعار عدالت خواهی احمدی نژاد تصریح کرد: احمدی نژاد در دور اول ریاست جمهوری خود با طرح چنین شعارهایی وارد عرصه و موفق به کسب رای شد اما عملکرد او نشان داد که چندان به این شعارها اعتقادی نداشته که اگر داشت از مسیر اصلی منحرف نمی شد.

ترامپ و مایکل جکسون برای احمدی نژاد وسیله هستند

سبحانی‌نیا با تاکید بر اینکه نگاه احمدی نژاد این است که هدف وسیله را توجیه می کند، ادامه داد: هدف او مطرح بودن است و مایکل جکسون و ترامپ یا هر چیز دیگری برای او وسیله هستند.

وی درباره نگرانی‌ها در زمینه بروز پوپولیسم و موفقیت این نگاه‌ها در انتخابات آینده، گفت: اگرچه نگرانی در این زمینه وجود دارد و اینکه شگردهای عوام‌فریبانه همچنان بر قشری از مردم تاثیرگذار است ولی با توجه به تجربه مردم در چندین سال اخیر و عوارض چنین انتخاب هایی و با در نظر گرفتن اینکه تبعات این رفتارها را درک کرده اند می شود امیدوار بود که با بررسی و دقت نظر بیشتر به این مسائل ورود کنند، در عین حال باید هشیار باشند و آگاهانه برخورد کنند.

شورای نگهبان هوشیار باشد گرفتار پوپولیسم نشویم

نماینده ادوار مجلس تاکید کرد: از طرفی دستگاه‌های مسئول اعم از شورای نگهبان و مجموعه های دیگر هم باید در این قضیه هشیارانه برخورد کنند که جامعه انقلابی ما در آینده گرفتار پوپولیسم نشود.

۲۷۲۱۹

کد خبر 1295966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 17
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  33 6
  .بابا جان خواسته احترام شخصی خودشو ابراز کنه به جکسون حالا شماها که گوش دادن یک آهنگ از اون براتون تابو هست دست بردارید
 • علی IR ۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  27 12
  احمدی نژآد کیه بابا..گنده اش نکنید
 • IR ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  25 49
  احمدنژاد عشق ملت است
 • IR ۱۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  8 3
  مایکل و ترامپ
 • IR ۱۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  30 8
  احمدی نژاد بد، شماها خوبید نتیجه کار و افکار بی نتیجه شمارو هم دیدیم خدارو شکر
 • علی US ۱۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  21 5
  ایشان نصیحت وپند اگردارد بهتراست به فرزندش داشته باشد نه ملت
 • IR ۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  16 4
  از عالم بدتر شما هستی
 • IR ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  19 5
  الحمدالله احمدی نژاد معطل این تفکرات که عمق دیدشان تا نوک بینیشان هم نمیرسد نماند...
 • محمد IR ۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  6 7
  شناخت او خیلی راحت بود یکی امده بود می گفت همه کارها را درست می کنم .کاری که هیچ سابقه تاریخی ندارد
 • AE ۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  20 32
  زنده باد احمدی نژاد.......
 • IR ۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  6 7
  شباهتهای فوق العاده عجیبی بین اعمال ابراهیم کلانتر (صدراعظم زندیه که دروازه های شیراز را برای آغا محمدخان باز کرد و یک سلسله را ساقط کرد و طبق گفته ناصرالدین شاه در دیدار با ریس لژ آلیانس فرانسه که سلسله قاجاریه مدیون ابراهیم کلانتر متظاهر به اسلام است ولی در باطن یهودی) وجود دارد. این مترادفهای تاریخی بی دلیل نیست!
 • IR ۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  22 8
  خب چه کنه بنده خدا؟ در ایران هیشکی بهش محل نمی ذاره و اینم حساب کرد که فالوئر های مایکل جکسون زیادند و ممکنه از این راه دستش به جایی بند شه.
 • محمد قاسمی IR ۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  15 19
  اونطور که من شنیدم مایکل جکسون مسلمان شده بوده به نظر میرسه دکتر بدنبال اثرگذاری بر افکار عمومی امریکاست.
 • US ۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  13 3
  میزان رای ملت است
 • IR ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
  26 11
  چرا یک مهره سوخته دوباره در صدر اخبار قرار میگیره
 • مینا IR ۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
  23 6
  توهمات باطل داره
 • IR ۰۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
  6 30
  خیلی به مردم ایران خدمت کردی ولی آخرش خراب کردی..