۰ نفر
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
شرایط استقلال برای کسب مجوز حرفه‌ای

تسنیم نوشت: باشگاه استقلال سخت به دنبال گرفتن مجوز حرفه‌ای و حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا است.

اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برای گرفتن مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا، جلسات مختلفی را برای چگونگی پرداخت بدهی‌های باشگاه و تعیین تکلیف آنها برگزار کرده‌اند. طبق گفته اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال، بدهی‌های قطعی این باشگاه سه تا چهار میلیارد تومان است و استقلالی‌ها برای تضمین پرداخت مبلغی در حدود دو میلیارد تومان، اسناد خود را هفته گذشته به فدراسیون فوتبال ارائه کردند.

امیر قلعه‌نویی، بهرام افشارزاده، بهنام برزای، پژمان نوری، حنیف عمران‌زاده، آندرانیک تیموریان و ... چهره‌هایی هستند که از باشگاه استقلال طلب‌کار هستند و مسئولان این باشگاه برای پرداخت مبلغ دو میلیارد تومان بدهی برخی از این چهره‌ها به فدراسیون فوتبال ضمانت داده‌اند. البته قرار است برای پرداخت بدهی سایر افراد نیز در زمان مقتضی اقدامات لازم صورت پذیرد. همچنین باشگاه استقلال نامه‌ای به سازمان امور مالیاتی و دارایی ارسال کرده و خواهان بخشش یک میلیارد از معوقات خود شده است.

اگرچه باشگاه استقلال تلاش زیادی کرده است تا مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد، اما در نهایت فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون آسیا نظر نهایی خود را در رابطه با این مسئله اعلام خواهند کرد. در این بخش، تنها باشگاه استقلال نیست که در حال حل مشکلات خود است، بلکه باشگاه‌هایی چون پرسپولیس، سپاهان و پدیده خراسان نیز این مسیر را باید طی کنند. ضمن اینکه برای کسب مجوز حرفه‌ای، روشن شدن بدهی طلبکاران تنها یکی از موارد کسب مجوز حرفه‌ای از سوی AFC است.

255 251

کد خبر 1296305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =