۰ نفر
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
طعنه شهردار لندن ترامپ را خشمگین کرد

ایسنا نوشت: خشم رئیس‌جمهوری آمریکا با انتقاد شهردار لندن از گلف‌بازی دونالد ترامپ، در حالی که کشورش گرفتار طوفان است، برانگیخته شد.

به گزارش پایگاه خبری هیل،‌ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا با ارسال پیام‌هایی در صفحه توییتر خودش از گذراندن وقتش در زمین گلف دفاع کرد و اینگونه استدلال کرد که هیچ تفاوتی میان سیاستمدارانی که ورزش می‌کنند یا سفر می‌کنند، وجود ندارد.

او نوشت: صادق خان، شهردار بی‌کفایت لندن خیلی دلخور است که من گلف بازی کردم. خیلی از سیاستمداران ساعت‌ها تمرین می‌کنند یا چندین هفته به سفر می‌روند. من به یکی از زمین‌های گلفم رفتم که بسیار کم‌ هزینه است. رئیس‌جمهوری اوباما به هاوایی می‌رفت. خان بهتر است روی "جرایم چاقو" متمرکز شود که در لندن کاملا از کنترل خارج شده است. مردم حتی می‌ترسند در خیابان‌ها راه بروند. او یک شهردار وحشتناک است که نباید در کار ما دخالت کند.

عمران خان اوایل هفته برای شرکت در هشتادمین سالروز آغاز جنگ جهانی دوم به لهستان رفت. ترامپ هم قرار بود در همین مراسم شرکت کند اما گفت برای نظارت بر طوفان دوریان در واشنگتن می‌ماند. عمران خان یکشنبه در پیامی به طعنه نوشت: او به وضوح مشغول رسیدگی به طوفان از زمین گلفش است!

دونالد ترامپ شنبه با بالگرد از کمپ‌ دیوید به کلوب گلف استرلینگ رفت و از صبح تا عصر را در آنجا گذراند و گزارش مختصری هم از طوفان دوریان گرفت. ترامپ روز یکشنبه پیش از بازگشت به کلوب گلف خودش، یک گزارش کوتاه دیگر از طوفان گرفت. براساس تصاویری که سی‌ان‌ان‌ منتشر کرد، ترامپ دوشنبه مشغول بازی گلف چهار نفری بود.

23311

کد خبر 1296320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =