جنجال بی‌پایان؛ انتخابات هیات فوتبال استان تهران برگزار می‌شود!

دبیر هیئت فوتبال استان تهران اعلام کرد که مجمع انتخاباتی این هیئت فردا (پنجشنبه) برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برگزاری یا عدم برگزاری مجمع هیئت فوتبال استان تهران، به حاشیه‌ای جدید تبدیل شده است. از طرفی رضا گل‌محمدی، مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرده انتخابات روز پنجشنبه لغو شده و از طرفی مسئولان هیئت فوتبال و برخی مسئولان فدراسیون می‌گویند، انتخابات در موعد مقرر برگزار خواهد شد.

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران معتقد است که تخلفاتی در خصوص بحث برگزاری انتخابات صورت گرفته و از همین‌رو تصمیم به لغو این انتخابات گرفته، اما فدراسیون فوتبال نظر دیگری دارد.

با این حال عباس تیموری، دبیر هیئت فوتبال استان تهران در گفت‌وگویی تلویزیونی با شبکه خبر گفت: ما دو هفته قبل به تمام اعضای مجمع، تاریخ، ساعت و محل برگزاری مجمع را اعلام کردیم. فردا هم با حضور رئیس فدراسیون فوتبال به عنوان رئیس مجمع و آقای گل‌محمدی به عنوان معاون مجمع هیئت فوتبال استان تهران، انتخابات را بدون حاشیه برگزار خواهیم کرد.

دبیر هیئت فوتبال استان تهران در حالی خبر از برگزاری مجمع انتخاباتی این هیئت می‌دهد که به نظر می‌رسد اختلافی میان فدراسیون فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران وجود دارد. اختلافی که باعث دو تصمیم متفاوت شده و در نهایت هم مشخص نیست تکلیف برگزاری انتخابات چه خواهد شد.

در تکمیل این اتفاقات تیموری با تأکید بر برگزاری مجمع انتخاباتی در روز پنجشنبه گفت: با توجه به تماسی که اعضای مجمع و رسانه‌ها در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری مجمع با من داشتند، در آخرین صحتبی که با مسئول امور استان‌های فدراسیون، آقای کاظم طالقانی داشتم، مجمع برگزار می‌شود و هیچ نامه رسمی برای عدم برگزاری این مجمع به بنده که دبیر هیئت فوتبال هستم، نرسیده است.

255 43

کد خبر 1296462

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =