سرمربی زووله ادعا کرد: قوچان‌نژاد شرایط خوبی ندارد

سرمربی آلمانی تیم زووله هلند از جذب رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی در روز پایانی نقل‌وانتقال‌های تابستانی ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به نقل از سایت Destentor هلند، باشگاه زووله پس از اینکه نتوانست مهاجم انگلیسی تیم فروسینون ایتالیا را جذب کند، قرارداد دو ساله‌ای با رضا قوچان‌نژاد امضا کرد. این مهاجم 31 ساله در زووله باید با لنارد تی در خط حمله رقابت کند.

جان استیخمان، سرمربی زووله هلند  پس از پایان بازی تدارکاتی برابر آرمینیا بیله‌فلد آلمان که به شکست 2 بر صفر تیمش انجامید، گفت: رضا قوچان‌نژاد هنوز در شرایط خوبی نیست، اما واقعاً باید در این بازی چند دقیقه‌ای به او میدان می‌دادم. قوچان‌نژاد هنوز باید گام‌های دیگری بردارد تا مهیای بازی شود. البته قوچان‌نژاد در تمرینات گروهی شرکت نکرده بود و می‌توانستم فقط به او اجازه تمرین بدهم.

او با بیان اینکه تصمیم به بازی دادن قوچان‌نژاد آگاهانه بود، گفت: ما یک مهاجم می‌خواستیم و خوشحالیم که موفق به جذب رضا قوچان‌نژاد شدیم. گزینه‌های زیادی از جمله آندره نواکوویچ را برای خرید مدنظر داشتیم. او مهاجمی متفاوت نسبت به رضا قوچان‌نژاد از نظر سبک بازی است. در نهایت مشخص شد که نمی‌توانیم او را جذب کنیم و سپس در دوراهی انتخاب قرار داشتیم. یا گزینه‌ای ندارید و یا بهترین بازیکن در دسترس شماست. انتقال رضا قوچان‌نژاد برای ما بهترین گزینه بود و از بابت جذب او خوشحال هستیم.

رضا قوچان‌نژاد در بازی تدارکاتی تیم زووله برابر آرمینیا بیله‌فلد آلمان از دقیقه 46 وارد زمین شد.

255 41

کد خبر 1296934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =