گلایه‌های صریح مسیح مهاجری از آیات یزدی و آملی لاریجانی: وقتی اینگونه لخت و عریان همدیگر را افشا می‌کنید، مردم چه بگویند؟

مسیح مهاجری می گوید: وقتی دوتا رئیس سابق قوه قضاییه به همدیگر می‌پرند و همدیگر را آنطور لخت و عریان افشا می‌کنند، مردم چه بگویند؟ این دو چهره می‌توانستند بشینند و حرف هایشان را با هم مطرح کننند چه دلیلی داشت اینگونه مطرح کنند و در فضای مجازی و رسانه‌ای علنی کنند، این برای خودشان و جامعه بد بود تأثیرات منفی زیادی داشت.

حجت الاسلام مسیح مهاجری مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی و از اعضای شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی در گفت‌وگویی با خبرآنلاین به ماجرای اختلاف پیش آمده بین آیات یزدی و آملی لاریجانی اشاره‌ای کرد و گفت: آنچه بین این دو چهره اتفاق افتاد مباحثه نبود، بدوبیراه گفتن بود. این خوب نیست. وقتی دوتا رئیس سابق قوه قضاییه به همدیگر می‌پرند و همدیگر را آنطور لخت و عریان افشا می‌کنند، مردم چه بگویند؟ این دو چهره می‌توانستند بشینند و حرف هایشان را با هم مطرح کننند چه دلیلی داشت اینگونه مطرح کنند و در فضای مجازی و رسانه‌ای علنی کنند، این برای خودشان و جامعه بد بود تأثیرات منفی زیادی داشت.

در این رابطه بیشتر بخوانید؛

هشدار مسیح مهاجری درباره دوقطبی‌سازی خطرناک بین روحانیت

از این عضو شورای مرکزی جمهوری اسلامی می‌پرسیم آیا مراوده‌ای با اعضای جامعه مدرسین دارد و پیش آمده که اگر اشکالی دید با آنها مطرح کند؟، او در پاسخ گفت: خیلی از اعضای جامعه مدرسین از دوستان من هستند، البته همه اعضای این تشکل همفکر نیستند، من با خیلی از آنها صحبت کردم.

به آیت الله یزدی گفتم سعه صدر نشان دهید اما گوش نکردند

وی تصریح کرد: قبل از انقلاب با آقای یزدی که رئیس جامعه مدرسین هستند، آقای ایرانی و من جلسات علمی مربوط به نهج البلاغه و حکومت داشتیم و صحبت و بحث می‌کردیم. دوستی قبل از انقلاب با ایشان دارم. چندبار نامه به ایشان نوشتنم. وقتی رئیس جامعه مدرسین شدند گفتم آقا موقعیت خوبی فراهم است، حالا که شما رئیس شدید جامعه مدرسین را از حالت رکود خارج کنید، فعالش کنید و این دعواها را کنار بگذارید، سعه صدر نشان دهید تا همه زیر چتر جامعه مدرسین باشند منتهی گوش نکردند.

مردم می گفتند در دعوای آیات یزدی و آملی لاریجانی ما خدا را ندیدیم

وی تأکید کرد: در همین دعوای اخیر برخی به من گفتند آقا ما در این دعوا خدا را ندیدیم. راست هم می‌گویند یعنی روحانیت هزارسال است که می‌گوید خدا. ولی حالا مردم بگویند روحانیت حرف‌هایی به هم می‌زنند که ما در آن خدا را نمی‌بینیم؟ این بد است البته بازهم می‌گویم که این وضعیت، همه روحانیت را شامل نمی‌شود ولی همین موارد در جامعه مطرح می‌شود و نگاه جامعه به روحانیت از این زاویه است. خوب‌ها را کمتر می‌بینند یا چون سروصدا ندارند نمی‌بینند ولی متأسفانه در کل بدن سالم یک زخم خودش را نشان می‌دهند.

27216

کد خبر 1296945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =