۰ نفر
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
کشف ۱۹۶ کیلو تریاک دریک عملیات مشترک

فرمانده انتظامی استان گفت: در عملیات ماموران انتظامی استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، ۱۹۶ کیلوگرم تریاک در محور "لردگان -بروجن" کشف شد.


به گزارش خرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "غلامعباس غلامزاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت:با رصد اطلاعاتی و در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در تهیه وتوزیع مواد افیونی در استان چهارمحال و بختیاری، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی، موفق شدند خودروی حامل مواد را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی در محور "لردگان - بروجن"متوقف کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به توقیف یک خودرو در این عملیات، گفت: در بازرسی از آن ۱۹۶ کیلو تریاک کشف و یک قاچاقچی نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی، گفت: برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر از برنامه های محوری پلیس این استان است.

۴۶

کد خبر 1297630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =