۶ نفر
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
یک برنامه دیگر برای نورچشمی صداوسیما

یک برنامه جدید از شب گذشته در شبکه ۳ روی آنتن رفته که باز تهیه کننده‌اش همان نورچشمی مدیر جوان شبکه ۳ است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه مناسبتی «چهل چراغ» با موضوع امام حسین (ع) روی آنتن خواهد رفت. این برنامه را مجتبی امینی تهیه می‌کند که تهیه‌کنندگی برنامه «هفت» را هم بر عهده دارد و پیش‌تر هم سریال «گاندو» را روی آنتن داشت. 

در شبکه ۳ انگار گزینه اول ساخت هر برنامه‌ای مجتبی امینی است!

صدا و سیما در همه سال‌های اخیر به سامانه شفافیت نپیوسته و جدول مشخصی از هزینه‌های تولید هر یک از مجموعه‌هایش را اعلام نمی‌کند اما مدام علیه سینما و هزینه‌های هنگفت در آن گزارش می‌سازد. اینکه مشخص نیست این پروژه‌ها چه میزان درآمد دارند و هر تهیه‌کننده برای تولید هر برنامه چه میزان دستمزد می‌گیرد، همگی ابهام هایی هستند که پاسخ روشنی برای‌شان وجود ندارد.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1298827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
  1 0
  ... با این وصف که نوشتین انتظار دارین فرار مالیاتی وجود نداشته باشه؟ انتظار دارین رانت خواری در بقیه جاها وجود نداشته باشه؟ متاسفانه ضعف قانون که حاصل دسترنج نمایندگان بی ادعا در مجلس هست به وضوح در همه جای جامعه دیده می شود. قانونگذاران ما مشکل دارند که اینقدر وضع مملکت درهم و برهم است. نمایندگان ما به جای اینکه به فکر وضع قوانین خوب باشند عمدتا دنبال کارهای سیاسی خودشان هستند.
 • IR ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
  3 9
  ما که نفهمیدیم شما بالاخره با شفافیت موافقین یا مخالف
 • IR ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
  19 2
  تو هم دلت خوشه ها. چی میگی عزیز من؟ شفافیت!! اون هم تو صدا وسیما
 • IR ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
  0 1
  قشنگ معلومه با این بنده خدا مشگل داری . مشکل تو شفافیت نی
 • IR ۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
  0 1
  ببینم شما که میپرسید که ایا صدا وسیما صلاحیت داره که در مورد پولهای کثیف تو سینما نظر بده خودتون چی ایا صلاحیت نظر دادن درمورد صدا وسیما تو این موارد را دارید؟ شما که تو یکی از مطالب قبلیتون دستمزد بازیگران سینما را متعارف اعلام میکنید واقعا به نظرتون دستمزد چهار میلیاردی یک بازیگر برای یک فیلم سینمایی متعارفه؟ برای هرجایی هم که متعارف باشه برای صدا وسیما که همه از بودجه دولتی استفاده وحقوق میگیرند متعارف نیست در سینما متعارفه چون براشون سود اوری داره اما درتلویزیون چی پس لطفا این قدر دنبال بهونه گیری از صدا وسیما نباشکه دستت روشده برای همه
 • IR ۰۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
  0 0
  مشخص می کنه چه جریانی با افشای گاندو برای عموم ناراحتند وهر کس و هرچیزی که به اون منتسب باشه نگران کننده ست