۰ نفر
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
برپایی نهمین نمایشگاه کتاب استان کردستان

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری نهمین نمایشگاه کتاب استانی در مهرماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، محمود رستم پور گفت: نهمین نمایشگاه کتاب استانی با حضور ناشران مطرح کشوری و بین المللی در محل دایمی نمایشگاه های سنندج از تاریخ ۱۰ لغایت ۱۵ مهرماه جاری دایر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در دوره های گذشته نمایشگاه کتاب افراد زیادی علاقه مند به مشارکت در برگزاری این نمایشگاه بوده اند بیان کرد: از تمام کسانی که علاقه مند به مشارکت در برپایی نمهمین نمایشگاه کتاب کردستان هستند، دعوت می شود طرح ها و ایده های خود را به واحد توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان ارائه دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه این نمایشگاه ظرفیتی برای حضور و مشارکت نهادها، سازمان های دولتی و غیر دولتی است، افزود: مردم فرهنگ دوست کردستان همواره استقبال قابل توجهی از نمایشگاه های کتاب استانی داشته اند و این مهم نشان دهنده نگاه فرهنگی مردم استان در حوزه کتاب و کتابخوانی است.

رستم پور اضافه کرد: در دوره های قبلی برپایی نمایشگاه های کتاب روزانه بالغ بر ۳ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند، به گونه ای که در روزهای آخر ساعت بازدید از نمایشگاه به دلیل استقبال مردم تمدید می شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نهمین دوره از نمایشگاه کتاب کردستان پذیرای مشارکت هنرمندان، صاحبنظران، سازمان ها، نهادها و موسسات فرهنگی و هنری می باشد و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به این اداره کل مراجعه نمایند.

46

کد خبر 1299274

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =