روایت روزنامه عربی از «شب فرار نتانیاهو» و پیروزی مقاومت

ایرنا نوشت: « شب فرار نتانیاهو » عنوانی است که روزنامه "الشروق" الجزایر برای گزارش خود درباره فرار نخست وزیر رژیم صهیونیستی از راکت‌های مقاومت فلسطین برگزید و آن را افتخاری برای مقاومت دانست.

الشروق در این مطلب که به قلم "حسین لقرع" نوشته شده آورده است: افراد آزاده و دوستداران مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی در تمام دنیا حق دارند از مشاهده صحنه فرار نتانیاهو از محل سخنرانی تبلیغاتی خود در پی شلیک راکت های مقاومت به وجد بیایند زیرا می بینند وی به محض اینکه صدای آژیر خطر در شهرک های رژیم صهیونیستی را می شنود همچون موشی به داخل سوراخ ها می گریزد.

به نوشته الشروق، این صحنه خود حاکی از آن است که ذات  صهیونیست ها با هراس و خوف و بزدلی همراه است.

تصاویر منتشر شده از نخست وزیر رژیم صهیونستی در حال فرار از محل سخنرانی خود که رسانه ها و سیاستمداران اسراییلی آن را اهانت آمیز توصیف کردند بر این مساله صحه می گذارد که نتانیاهو چگونه برای توقف درگیری با مقاومت فلسطین دست به دامن مصر می شود و جرئت آن را ندارد در یک بازه زمانی طولانی به فلسطین حمله کند.

تحولات ماه گذشته در  لبنان و فلسطین و پاسخ مقاومت به رژیم صهیونیستی ثابت کرد که "اسراییل از خانه عنکبوت هم سست تر" و توان بازدارندگی ارتش این رژیم با گروه های کوچک مقاومت و نه ارتش این کشورها زیر سوال رفته است.

این نویسنده در پایان از برخی  کشورهای عربی خواست از تبعیت کورکورانه از  رژیم صهیونیستی با هدف تامین امنیت خود که به هیچ وجه محقق نمی شود دست بکشند و بار دیگر از فلسطین به عنوان مساله اصلی جهان اسلام حمایت کنند. 

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیسیتی سه شبه شب در تجمع انتخاباتی خود در میان هوادارانش در شهرک "اشدود" سخنرانی می کرد که این کنفرانس به صورت زنده از تلوزیون رژیم صهیونیستی پخش می شد اما ناگهان شلیک چندین موشک که گفته می شود مبدا آن نوار غزه بود آژیر هشدار را به صدا دراورد و نتانیاهو در محاصره حلقه امنیتی خود هراسان از محل کنفرانس تبلیغاتی خود گریخت.

23311

کد خبر 1299383

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =