۴ نفر
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
عبدولی دوباره باخت

در پایان مرحله مقدماتی رقابت‌های چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان نماینده وزن 82 کیلوگرم کشورمان فینالیست نشد.

به گزارش خبرآنلاین، در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک 2020 توکیو که از صبح امروز در 4 وزن اول در شهر نورسلطان قزاقستان آغاز شده است، نمایندگان کشورمان در اوزان 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفتند که در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی با شکست مقابل حریف آذربایجانی در مرحله نیمه نهایی باز هم در حسرت رسیدن به فینال ماند. عبدولی با نتیجه 8 بر 5 شکست خورد.

در وزن 82 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند، سعید عبدولی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر (امتیاز عالی) مقابل پیتر نوواک از چک به برتری دست یافت و گام به مرحله بعد گذاشت. وی در این مرحله با نتیجه 2 بر یک از سد ادلان آکییف، دارنده مدال برنز اروپا از روسیه گذشت و راهی نیمه نهایی شد. عبدولی در این دیدار به مصاف رفیق حسینوف، دارنده مدال برنز 2018 اروپا از آذربایجان رفت که با برتری .. بر ... مقابل حریفش فینالیست شد تا کشتی فرنگی بعد از 4 سال یک نماینده در فینال مسابقات جهانی داشته باشد.

آخرین نماینده ایران در فینال مسابقات جهانی کشتی فرنگی قاسم رضایی در وزن 98 کیلوگرم بود که مغلوب آرتور آلکسانیان از ارمنستان شد و نقره گرفت.

در وزن 63 کیلوگرم که 18 شرکت کننده حضور دارند، میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 4 بر 2 مغلوب استپان ماریانیان، دارنده مدال طلای جهان از روسیه شد که با توجه حضور حریفش در فینال وی به شانس مجدد رفت تا در گروه بازنده ها شانس کسب مدال برنز را پیدا کند. وی در این مرحله که مسابقاتش صبح فردا برگزار خواهد شد به مصاف جین وونگ جانگ از کره جنوبی خواهد رفت که در صورت پیروزی در دیدار رده بندی با اسلاویک گالستیان از ارمنستان مبارزه خواهد کرد.

256 43

کد خبر 1299441

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =