۱ نفر
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
واکنش کنایه‌آمیز نویر به انتقادات ترشتگن

سنگربان ملی پوش بایرن مونیخ به سخنان اعتراض آمیز آندره ترشتگن واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با وجود آن که مارک آندره تراشتگن در بارسلونا می‌درخشد و از بهترین دروازبان‌های فوتبال اروپا و جهان به شمار می‌آید، اما بازهم در تیم ملی فوتبال آلمان نیمکت‌نشین است و یواخیم لوو ترجیح می‌دهد که از مانوئل نویر در ترکیب اصلی بهره گیرد.

ترشتگن از نیمکت نشینی خود راضی نیست و اخیرا به انتقاد از تصمیم سرمربی تیمش پرداخت.

مانوئل نویر، سنگربان بایرن به انتقاد تراشتگن واکنش نشان داد. او بعد از بازی برابر لایپزیگ گفت: سخنان انتقاد آمیز ترشتگن را شنیدم اما او وقتی که در اردو و در کنار هم بودیم چیزی نگفت. همه ما برای یک تیم تلاش می‌کنیم و فکر نمی‌کنم چنین اعتراض‌هایی نتیجه مفیدی به دنبال داشته باشد.

او ادامه داد: همه ما باید برای هدفی که در سر داریم تلاش کنیم. طبیعی است که هر دروازه‌بانی از نیمکت نشینی ناراحت باشد اما مهم‌ترین چیز موفقیت تیم است که باید برای آن تلاش کرد.

نویر درباره متوقف شدن برابر لایپزیگ در هفته چهارم بوندسلیگا گفت: در نیمه نخست تیم برتر میدان بودیم و باید کار حریف را تمام می کردیم اما متاسفانه از فرصت‌هایی که به دست آوردیم استفاده نکردیم. در نیمه دوم افت کردیم و از روی نقطه پنالتی دروازه ما باز شد. در کل بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم به پیروزی برسیم. به تلاش خود ادامه خواهیم داد و نباید اشتباهات خود را تکرار کرد.

255 251

کد خبر 1299537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =