۰ نفر
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
مانژوکیچ کابوس تیم‌های ایرانی می‌شود؟

باشگاه سرشناس دوحه یک بار دیگر گوی سبقت از تمامی رقبا برای شکار یکی دیگر از ستاره های یوونتوس ایتالیا را ربود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از این که اسکای اسپورت ایتالیا از خروج نام ماریو مانژوکیچ ستاره 33 ساله کروات یوونتوس از فهرست این تیم در این هفته از رقابت های سری A برای خروج از اردوی بانوی پیر در پنجره تابستانی خبر داد، بسیاری از گمانه زنی ها در خصوص تیم آتی این مهاجم سرشناس و گلزن از پیوستن او به باشگاهی در قطر حکایت داشت.

در ابتدا نام الغرافه و الریان به عنوان دو مشتری قطری مانژوکیچ مطرح شد تا این که باشگاه آمریکایی لس آنجلس گالکسی هم به فهرست مشتریان ستاره تیم ملی کرواسی اضافه شد تا پیچیدگی خاصی آینده این بازیکن را تحت الشعاع قرار دهد. در اوج شایعات در ارتباط با تیم آتی ماریو مانژوکیچ سایت گل مدعی شد باشگاه الدحیل در دومین همکاری نزدیک با یوونتوس بار دیگر در آستانه امضای قرارداد با ستاره های بانوی پیر است.

بنا به اعلام و تایید فابیو پاراتیچی مدیرفنی یوونتوس باشگاه الدحیل در یک قدمی توافق نهایی برای امضای قرارداد با مانژوکیچ قرار دارد تا بعد از مهدی بن عطیه مراکشی، یکی دیگر از ستاره های سرشناس قهرمان ایتالیا هم به جمع این تیم متمول دوحه بپیوندد. اضافه کردن این مهاجم کروات به فهرست بازیکنان الدحیل درحالی نهایی می شود که الدحیل در حال حاضر از چهار ستاره خارجی در ترکیب خود بهره می برد و مشخص نیست برنامه روی فاریا پرتغالی برای استفاده از مانژوکیچ چه خواهد بود.

255 251

کد خبر 1299619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =