چرا برخی بازیگران پیشکسوت نتوانستند در فیلم جدید حاتمی‌کیا بازی کنند؟

تسنیم نوشت: پیشکسوت دیگری که بازیگر فیلم سینمایی جدید ابراهیم حاتمی‌کیا شده، نامش آتش تقی‌پور است؛ او چهارشنبه جلوی دوربین می‌رود.

نام فیلم «خروج» حاتمی‌کیا و ماجرای رفت و آمدهای بازیگران به این فیلم سینمایی، نقل محافل رسانه‌ای است. ابتدا بازیگرانی همچون محمد فیلی، عزت‌الله رمضانی‌فر و حتی نام‌هایی همچون محمد کاسبی و جمشید هاشم‌پور به میان آمد که قرار است هرکدام یکی از کاراکترهای این فیلم سینمایی شوند؛ اما به تعبیر محمد فیلی شرایط در کار «خروج» سخت است و شاید بازیگران پیشکسوت کمتری بتوانند در آن شرایط ادامه دهند؛ فیلی هم به مانند عزت‌الله رمضانی‌فر جزو بازیگرانی بود که ترجیح داد از پروژه حاتمی‌کیا انصراف دهد.

جهانگیر الماسی به این پروژه پیوست و قبل از او خبر حضور آتش‌تقی‌پور هم رسانه‌ای شد. این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در سریال «ستایش» ایفای نقش می‌کند و پیش از آن، تقی‌پور را با کارهایی همچون «خانه‌ای در تاریکی»، «تفنگ‌سرپر»، «سال‌های برف و بنفشه»، «قاب‌های خالی»، «جلال‌الدین» و چند اثر سینمایی و تلویزیونی دیگر می‌شناسند.

تقی‌پور تأکید کرد:  من "قاسم" «خروج» حاتمی‌کیا شده‌ام؛ تا الان ۴۰ صفحه از فیلمنامه را خوانده‌ام و از روز چهارشنبه مقابل دوربین این کارگردان صاحب‌نام سینمای ایران قرار می‌گیرم.

بازیگر سریال «مسافر» در پاسخ به این سوال که برخی از بازیگران پیشکسوت به خاطر شرایط سخت از این کار انصراف داده‌اند، گفت: شرایط کار «خروج» سخت است، چون فضای جاده‌ای دارد. من هم یکی از همان راننده‌های تراکتور هستم و در کنار دوستان دیگر همچون مهدی فقیه و جهانگیر الماسی و فرامرز قریبیان حضور دارم. "حاتمی‌کیا" کارگردان توانمندی است، او درباره همه‌چیز صحبت می‌کند و با توافق کار را جلو می‌برد؛ سختی‌های فراوانی وجود دارد ولی با تمرینات سختی که برای هدایت و رانندگی تراکتور انجام داده‌ام آماده‌ام "قاسم" «خروج» باشم. 

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1299874

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =