آخرین وضعیت ثبت‌نام جامعه پزشکی آذربایجان‌غربی در طرح استفاده از کارتخوان در مطب

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌غربی گفت: ۳۱ درصد از فعالان بخش درمان استان در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه فروشگاهی ثبت نام کرده‌اند که نسبت به میانگین کشوری ۱۰ درصد بالاتر است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، حسن کوماسی در مورد آخرین وضعیت ثبت‌نامی جامعه پزشکی استان برای استفاده از پایانه‌های فروشگاهی گفت: با آنکه میانگین ثبت‌نام کشوری در این سامانه ۲۱ درصد است، ولی این رقم در آذربایجان‌غربی ۳۱ درصد بوده و در کشور رتبه اول را در بین استان‌ها داریم.

وی با اعلام اینکه در تحقق درآمدهای مالیاتی شاهد رشد ۳۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم، به تحقق ۸۲ درصدی برنامه های پیش بینی شده ۶ ماهه در قانون بودجه سال جاری برای استان اشاره و اظهار کرد: مردم آذربایجان غربی و کارکنان امور مالیاتی استان همکاری خوبی در زمینه تحقق این درآمدها داشتند ولی برای تحقق صد درصدی، نیازمند هم افزایی بیشتر بین مردم، نظام مالیاتی و دستگاه های همکار هستیم.

کوماسی با اشاره به میانگین ۶۷ درصدی توافق مؤدیان با نظام مالیاتی در استان برای پرداخت مالیات سال ۱۳۹۷، اضافه کرد: این توافق که در برخی شهرستان ها تا ۸۵ درصد نیز رسید، بیانگر تعامل مطلوب مردم و نظام مالیاتی است.

46

کد خبر 1299885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =