۰ نفر
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
آقای تاج، کی به مردم آموزش می‌دهید؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت: در جریان بازی امروز پرسپولیس و صنعت نفت آبادان، عده‌ای هواداران پرسپولیس که بلیط تهیه نکرده بودند، پشت درهای آزادی ماندند.

دوره نوزدهم لیگ برتر ایران، هفته‌ها به تعویق افتاد تا شرایط برای برگزاری مسابقه فراهم شود و حالا در بعد از گذشته سه هفته و درحالی که امکانات فراهم شده کج‌دار و مریز به فعالیت خود ادامه می‌دهند، مشخص شده است فدراسیون فوتبال، آموزش صحیحی به هواداران نداده است. 

فدراسیون فوتبال در گام اول و بلیط فروشی کاغذی را به شکل کامل حذف کرد و فقط و فقط به بلیط فروشی الکترونیکی اکتفا کرد تا شرایط از همین ابتدا برای هواداران سخت شود. همین موضوع باعث شده است تا مردمی که تا سالیان سال به شکل دیگری بلیط تهیه می‌کردند و وارد ورزشگاه می‌شدند، نسبت به شرایط آگاه نباشند و ندانند که شیوه درست بلیط فروشی چیست و در بازی امروز پرسپولیس و صنعت نفت پشت در بمانند. 

اگر تدبر و فکر نیروی انتظامی برای سامان‌دهی هوادارانی که بلیط ندارند نبود و بازی را از تلویزیون‌ها برای مردم پخش نمی‌شد، این هواداران مجبور بودند مسافت طولانی‌ای را طی کنند و به خانه برگردند و دیدن بازی را از دست بدهند. کاش مسئولان فدراسیون پنج ستاره، کمی هم به فکر آزمون شیوه‌های نوینی بودند که اجرا می‌کردند.

255 41

کد خبر 1300280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =