چقدر از اموال محکومان اقتصادی بازگردانده شد؟

غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری خود با خبرنگاران در خصوص دستاوردهای قوه قضاییه در بازگشت اموال محکومان اقتصادی توضیحاتی داد.

به گزارش خبرآنلاین،سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود با اشاره به دستاوردهای قوه قضاییه در بازگشت اموال محکومان اقتصادی گفت: در پرونده امیرخسرو آریا ۶۰۰ میلیارد تومان جزای نقدی واصل کردیم و ۱۷۰۰ میلیارد تومان رد مال به بانکها را انجام دادیم. در پرونده بابک زنجانی ۱۸۰۰ میلیارد تومان از اموال داخل کشور نامبرده تحویل وزارت نفت شده است. 

وی افزود:در پرونده قربانعلی فرخزاد که اخیرا در دادگاه محاکمه شد، یک اقدام ما بازگشت ماشین سازی تبریز به سازمان خصوصی سازی با قیمت کارشناسی ۶۸۸ میلیارد تومان بود. در یک پرونده بانک ایران زمین و بانک سینا در ماه گذشته ۶۰۰ میلیارد تومان از اموال متهم پرونده را بدون رفتن به دادگاه و محاکمه به بانک سینا و ایران زمین برگرداندیم و پیش بینی می شود ظرف ماه آینده ۱۰۰۰ میلیارد تومان به بانکهای طلبکار برگردانیم.

اسماعیلی گفت: همچنین از اموال یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی، بدون تشکیل دادگاه توانستیم ۳ هزار میلیارد تومان به بانک برگردانیم. در پرونده دیگری در آستان قدس رضوی و بیمارستان رضوی مشهد، بیش از ۵۰ پلاک آپارتمان که شخصی از مدیران سابق بیمارستان تصرف کرده بود، به آستان قدس برگشت که ارزش آن بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان است. متهم هم محکوم شد و در حال تحمل حبس است.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1300417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =