رتبه اول البرز در پرداخت تسهیلات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: پویایی تولید، صنعت و صادرات در البرز گواه روشنی بر این مدعاست که این استان در حصار تحریم های ظالمانه استکبار جهانی قرار نگرفته و در راستای تحقق شعار سال پیشتاز است

به گزارش خبرآنلاین به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی با بیان اینکه تعامل سازنده با بانک های استان، دستاوردهای بزرگی را در راستای تحقق شعار سال رقم زد، افزود: اکنون البرز با پرداخت ۱۰ فقره تسهیلات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در جایگاه نخست کشور قرار دارد.

وی ادامه داد: این امر با برقراری ارتباط موثر با بانک ها، رصد و احصا دقیق وضعیت تولید در استان و برگزاری منظم جلسات و برقراری بازدیدهای مستمر میدانی از واحدهای تولیدی و صنعتی محقق شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: این توفیق در شرایطی حاصل شده که بسیاری از استان ها یک یا ۲ مورد پرداخت تسهیلات داشته اند.

شهبازی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۰۰ میلیون دلار صادرات از البرز به ثبت رسیده که با بسترسازی های صورت گرفته انتظار می شود این رقم به ۵۰۰ میلیون دلار برسد.

وی افزود: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مامور شده به پیگیری مجدانه در راستای اتخاذ تدابیر لازم برای جذب اعتبارات تبصره ۱۸ که مربوط به ۷ دستگاه است، چراکه بواسطه جذب این اعتبارات و اعمال آن حدود ۲۹ هزار اشتغال در البرز ایجاد می شود.

۴۶

کد خبر 1300421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =