نعمتی: با تهاجمی‌ترین تیم ممکن وارد دربی می شویم

دنیای ورزش تورنتو نوشت: در دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان که یکی از بازی‌های مهم سرخ‌پوشان در فصل نوزدهم به شمار می‌رفت، سیامک نعمتی در پست وینگر راست وارد زمین شد و توانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

عملکرد سیامک نعمتی در بازی مقابل صنعت نفت آبادان تمجید کادرفنی و کارشناسان نیز قرار گرفت. این بازیکن می گوید به تمام اهداف شان برای بازی با نماینده آبادان در لیگ برتر رسیدند.

نعمتی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: «می‌دانستیم قبل از دربی بازی بسیار مهمی مقابل مان است و باید هر طور شده این دیدار را با کسب سه امتیاز به اتمام می‌رساندیم تا با روحیه خوب به دربی برویم. از سوی دیگر باید قبول کنیم در اوایل فصل هستیم و برای رسیدن به آمادگی کامل نیاز به زمان بیشتری داریم. با این حال بازی را شروع کردیم و از ابتدا تا انتها مالک توپ و میدان بودیم. خدا را شکر سه امتیاز را نیز کسب کردیم».

نعمتی ادامه داد: «همه بازیکنان با روحیه بالا وارد زمین شدند و با اینکه یک سری تغییرات در ترکیب اصلی تیم ما وجود داشت ولی موفق شدیم در نهایت روی تیزهوشی بازیکنان و گل موثری که محمدحسین کنعانی‌زادگان به ثمر رساند بازی را به سود خودمان تمام کنیم. این پیروزی شاید از نظر برخی در یک بازی عادی خانگی رقم خورد اما این برد اهمیت فراوانی برای ما دارد زیرا در همین شروع فصل سه امتیاز دیگر به ما هدیه داد تا جزو بالانشین های جدول باشیم و از سوی دیگر روحیه همه پرسپولیسی ها را قبل از دربی به بالاترین حد خود رساند. از طرفی، شکست برابر تراکتور را با این سه امتیاز به نوعی جبران کردیم و می توانیم در ادامه راه، با قدرت بیشتری به سمت موفقیت های بعدی حرکت کنیم».

این بازیکن گفت: «خدا را شکر می‌کنم که چنین اتفاقاتی برای تیم مان رخ داد تا هواداران را امیدوار به خانه بفرستیم. طرفداران پرسپولیس همیشه از ما حمایت می کنند و اصلا نمی خواهند تیم محبوب شان بازنده شود. این بهترین حسی است که می توانیم از فوتبال بگیریم. البته بعد از پایان بازی شنیدم که یک کودک 8 ساله متاسفانه در ورزشگاه دچار برق گرفتگی بود و فوت شد. باید به خانواده این کودک تسلیت بگویم و امیدوارم دیگر در ورزشگاه های ایران شاهد چنین فجایعی نباشیم چون مردم می خواهند از فوتبال لذت ببرند و نباید این طور به همین سادگی جان شان را از دست بدهند.»

وینگر راست پرسپولیس در مورد پست بازی خود گفت: «در سمت راست خط حمله راحت هستم و فکر می کنم عملکرد خوبی هم داشتم. البته قصد من شاد کردن دل هواداران و کادر فنی بود. تلاش کردم برنامه ها و ماموریت هایی که گابریل کالدرون به من سپرده بود به بهترین شکل ممکن در زمین انجام بدهم و همچنین با دوندگی زیاد تلاش کنم تا تاثیری در پیروزی تیم داشته باشم. همه بازیکنان چنین حسی داشتند و وقتی به این اتحاد رسیدیم، فوتبالمان نظم بیشتری هم گرفت تا بتوانیم برنده بازی شویم. در این دیدار به موقع گل زدیم و تا پایان کار از گل مان مراقبت کردیم. البته باز هم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم ولی برای کسب سه امتیاز همین یک گل هم کافی بود.»

این بازیکن در  نهایت در خصوص دربی پایتخت که هفته چهارم برگزار می شود، گفت: «تجربه من می‌گوید دربی واقعاً بازی حساس، نفسگیر و کاملا متفاوتی نسبت به همه بازی های دیگر ما است. همانطور که توضیح دادم با برد و روحیه بالا وارد دربی می شویم و مطمئناً با توجه به تاکتیک هایی که گابریل کالدرون دارد، تهاجمی ترین تیم ممکن را به این بازی مهم می فرستیم. البته نباید فراموش کرد که ملاک موفقیت در دربی جایگاه تیم ها نیست ولی آخرین بازی مقابل استقلال را ما بردیم و این بار نیز تلاش می کنیم برنده دربی رفت فصل باشیم».

255 41

کد خبر 1301341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =