تاج: اگر تیم ملی خوبی می‌خواهیم باید دقت بیش‌تری به تیم‌های پایه داشته باشیم

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر می‌خواهیم تیم ملی خوبی داشته باشیم باید دقت عمل بیشتری به تیم‌های نونهالان و نوجوانان و داشته باشیم،

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن حضور در اردوی تیم فوتبال نوجوانان دقایقی با اعضای تیم به گفت‌وگو پرداخت.

رئیس فدراسیون فوتبال در ابتدا ضمن تبریک بابت پیروزی در بازی نخست گفت: از اینکه در کنار شما هستم، بسیار خوشحالم.

او ادامه داد: توسعه خوب و پایدار از رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان آغاز می‌شود و اگر می‌خواهیم تیم ملی خوبی داشته باشیم باید دقت عمل بیشتری به تیم‌های نونهالان و نوجوانان و داشته باشیم، زیرا شخصیت بازیکنان در این رده های شکل می‌گیرد و محصول این تیم‌ها در  ردهای بعدی و امید ادامه دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تمام سعی خود را به کار گرفتیم تا بهترین شرایط را باتوجه به امکانات موجود برای همه تیم‌ها رقم بزنیم. در مجموعه پک همه مربیان ملی در کنار هم مشغول به کار هستند و از شرایط یکسانی در همه رده‌ها برخوردارند.

او در ادامه گفت: از اینکه در بازی نخست موفق عمل کردید، خوشحالیم و این روند باید حفظ شود، البته که اگر ببرید و اگر هم خدای ناکرده در میدانی ببازید در هر دو صورت تیم نوجوانان ایران هستید پس باید مقامت و پایداری در همه بازیها حضور داشته باشید.

رئیس فدراسیون خطاب به بازیکنان گفت: یک کشور 80 میلیونی هستیم که با گزینش‌های متعدد انجام شده شما انتخاب شدید و تیم نوجوانان را تشکیل دادید. این فرصت خوبی برای شما است که رشد کنید و خودتان را مرحله به مرحله تا تیم بزرگسالان برسانید. البته که آن روز دیر نیست و از همین جا شروع می‌شود و از همین تورنمنت مسیر حرفه‌ای رسمی شما آغاز شده است.

تاج گفت: شما با نام ایران در زمین مسابقه حاضر می‌شوید، ایرانی که بهترین تیم آسیا در هشت سال اخیر بوده است، که نشان از پایداری موفقیت ما است و تنها یک موفقیت مقطعی نبوده است.

تاج با اشاره به کادرفنی تیم فوتبال نوجوانان گفت: در حال حاضر از یکی از با دانش‌ترین مربیان کشور بهره می‌برید. مدارکی که سرمربی شما دارد از نظر علمی کمتر نمونه‌ای در کشور داریم. عبدی همه چیز را باهم دارد، هم اخلاق و دانش. مهدوی و سایر همکارانش هم از برترین ها هستند و مجموعه کادرفنی خوبی را تشکیل داده‌اند.

او در پایان برای تیم فوتبال نوجوانان در بازی امروز مقابل فلسطین آرزوی موفقیت کرد.

255 41

کد خبر 1301480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =