خاطره خلیلی از هواداری که برای گلزنی در دربی وعده پراید داده بود

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دوران بازیگری‌ام یکی از هواداران برای گلزنی در دربی وعده حواله پراید داده بود، اما بعد از این اتفاق دیگر پیدایش نشد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن خلیلی در گفت‌وگوی تصویری با سایت پرسپولیس در مورد اینکه به شما لقب محسن رفت و برگشت را دادند، گفت: قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم در سایپا حضور داشتم و در دو بازی رفت و برگشت به استقلال گلزنی کردم. فکر می‌کنم سه یا چهار گل در این مسابقات زدم. وقتی هم به پرسپولیس آمدم هواداران این تیم لطف داشتند و مثل همه بازیکنان که به این تیم می‌آمدند لقب می‌گرفتند به من هم لقب دادند. 

وی در مورد اینکه آیا خاطره‌ای از دربی دارید یا خیر، گفت: دربی آنقدر شرایط حساسی دارد که شما قبل از اینکه به استقلال یا پرسپولیس هم بیایید آن را حس می‌کنید. وقتی به پرسپولیس آمدم برایم جالب بود که همه در مورد بازی با استقلال صحبت می‌کردند. فکر می‌کنم هفته هفتم یا نهم بود در شروع تمرینات هر هواداری که من را می‌دید در مورد دربی صحبت می‌کرد. به من می‌گفتند هر بازی گل نزدی برای ما مهم نیست فقط همانند سال قبل به استقلال گل بزن و از تو راضی خواهیم بود. خوشبختانه از اولین بازی که برای پرسپولیس انجام دادم گل زدم. آخرین بازی هم در پرسپولیس بودم در فینال جام حذفی بود که گل زدم و قهرمان شدیم.

خلیلی ادامه داد:‌ یادم می‌آید یک هوادار همیشه سر تمرین ما حاضر می‌شد و کنار ما بود آن زمان هم آنقدر فضای مجازی مانند اینستاگرام نبود. بعد از تمرینات با من صحبت می‌کرد و همیشه روحیه می‌داد و می‌گفت همیشه منتظر بازی دربی است. نزدیک بازی دربی بود که چند روز قبل از آن به من گفت اگر در این بازی گل بزنی یک حواله پراید نزد من دارید. من هم گفتم مهم پیروزی است نه گل زدن من. به پاداش و اینجور چیزها فکر نمی‌کنم وظیفه من این است که گل بزنم در دربی هم تمام تمرکزم را روی گلزنی می‌گذارم. البته آن بازی یک بر یک شد من هم گل زدم اما بعد از آن دیگر آن هوادار را ندیدم که بگویم پراید من چه شد. (با خنده) این خاطره جالبی بود که در مورد دربی‌ها داشتم امیدوارم آن هوادار هم هرجا هست موفق باشد و باز هم سر تمرین بیاید.

سرپرست پرسپولیس تأکید کرد: البته این موارد شوخی بود هواداران به ما همیشه لطف دارند و هر کاری که بازیکنان در زمین انجام می‌دهند از هیچکس توقعی ندارند. وظیفه‌شان است و برای دلخوشی هواداران هر کاری می‌کنند. زمانی هم که خودم در پرسپولیس بودم سرمان را برای تیم می‌گذاشتیم همین الان هم همین‌طور است. امیدوارم یک بازی خوبی را شاهد باشیم و پیش از هر چیز بازیکنان و هواداران سالم از ورزشگاه خارج شوند.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی گفت: من احتمال برد 2 بر صفر به سود پرسپولیس را می‌دهم و نمی‌توانم اسم گلزنان را ببرم، اما دوست دارم مهاجمان‌مان گلزنی کنند. امیدوارم یکی از گلزنان هم به خاطر اینکه روحیه‌اش بازگردد علی علیپور باشد. 

256 43

کد خبر 1301607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
    0 0
    محسن جو گیر بهتر بوده