وحید امیری: باید دربی را ببریم

وحید امیری به عنوان یک ستاره به پرسپولیس برگشت ولی در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان که سومین بازی پرسپولیس در نیم فصل بود، وارد لیست نیمکت نشینان شد و از ترکیب اصلی فاصله گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛شرایط می‌تواند برای او در آستانه دربی سخت باشد و بار دیگر برایش نیمکت نشینی را به همراه بیاورد اما امیری با این موضوع به صورت منطقی برخورد می کند: «هیچ اعتراضی به نیمکت‌نشینی ندارم چون کار من این نیست که به تصمیم مدیران باشگاه اعتراض کنم. من باید تمرینات را دنبال کنم و هر وقت کادرفنی صلاح بداند وارد زمین می‌شوم.»

تو یکی از بازیکنان بدون حاشیه در این سال ها بوده ای.

من امیدوارم همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم. من بازیکن هستم و وظایفم فقط تمرین و بازی برای پرسپولیس است. نمی‌توانم در مورد وضعیت ترکیب اصلی یا مسائل تاکتیکی و شرایط تیم تصمیم گیری کنم.

اوضاع پرسپولیس در آستانه دربی چطور است؟

تیم ما وضعیت خوبی پیدا کرده است و توانستیم با پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان، روحیه بهتری به دست بیاوریم. بازیکنان مثل فصل قبل رفیق و متحد هستند و می توانیم به شرایط تاکتیکی که کادرفنی مورد نظرش است، برسیم. البته این اتفاق به زمان بیشتری نیاز دارد چون هنوز به هماهنگی کامل بین کادر فنی و بازیکنان نرسیدیم ولی نهایتا این اتفاق تا دو سه هفته دیگر رخ می دهد و می توانیم دقیقا همان کاری که کادرفنی می خواهد را در زمین بازی انجام بدهیم.

نحوه عملکرد کالدرون در تمرینات چطور است؟

او تلاش می‌کند تا با زبان فوتبال با ما صحبت کند. بازیکنان پرسپولیس همگی با تجربه هستند و می‌دانند کالدرون دقیقا چه می خواهد و چه تفکراتی دارد. همان طور که می بینید تیم ما تهاجمی بازی می کند و در هر بازی سه، چهار مهاجم در ترکیب اصلی بازی هستند. حتی در خلق موقعیت هم بسیار عملکرد خوبی داریم و انشالله از همین هفته ها و به زودی بتوانیم گل های زیادی هم در بازی های مان به ثمر برسانیم. از نظر من، کالدرون مربی ای است که نگاه حرفه ای به فوتبال دارد و در کنار او همه بازیکنان احساس خوبی دارند.

نظرت درباره دربی چیست؟

این که بگوییم بازی حساسی است را همه می‌دانند ولی امیدوارم پرسپولیس برنده این بازی باشد. در این دیدار به حمایت همه جانبه هواداران مان احتیاج داریم و دعا می کنم تمام طرفداران پرسپولیس به حمایت از ما بیایند. همه می دانیم که به سه امتیاز بازی با استقلال نیاز داریم به همین علت با تمام توان مان وارد زمین می شویم. من احترام خاصی برای هواداران تیم استقلال قائلم اما امیدوارم تیم خودمان برنده این بازی شود چون امتیازات هفته های نخست برای هر تیمی از اهمیت زیادی برخوردار است و با اینکه ما بازی‌های سختی در ابتدای فصل داریم، باید حواس مان به کسب این امتیازات باشد. از سوی دیگر، استقلال همیشه تیم قدرتمندی بوده و رقیب ما هم هست. امیدواریم بتوانیم در کنار هم با ارائه یک بازی زیبا در دربی به پیروزی برسیم.

251 251

کد خبر 1301608

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =