۰ نفر
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
برگزاری پویش مشق مهر

پویش مشق مهر بمنظور تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان مناطق کم برخودار تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور در حال اجرا می باشد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان احمد پیوندی رئیس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی ، مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان سمنان در این باره گفت : پویش مشق مهر در سازمان بهزیستی کشور با هدف تهیه نوشت افزار برای دانش آموزان مناطق کم برخودار و تحت پوشش سازمان بهزیستی از ۱۰ شهریور تا ۱۰ مهر ماه در سطح کشور انجام می شود .

ایشان در ادامه تعداد دانش آموزان تحت حمایت اداره کل بهزیستی استان سمنان را هزارو هفت نفر اعلام کردند که این طرح شامل این تعداد دانش آموزان خواهد شد .

وی افزود : دریافت کمک های نقدی در پویش مشق مهر بصورت کشوری انجام می شود و هر منطقه از کشور بر اساس تعداد دانش آموزان تحت حمایت اعتبار لازم تخصیص داده می شود .

رئیس اداره هماهنگی موسسات غیردولتی ، مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی استان سمنان : هم وطنان ارجمند می توانند جهت مشارکت در پویش مشق مهر با شماره گیری #۳۰۰*۷۳۳* و یا از طریق گزینه نیکوکاری در اپلیکیشن آپ از طریق تلفن همراه ما را در این امر خیر یاری نمایند .

احمد پیوندی گفت : طبق تفاهم نامه سازمان بهزیستی و وزارت صنعت مقرر گردید به میزان دانش آموزان تحت حمایت هر استان تعداد ۵ دفترچه ، خودکار و مداد با قیمت دولتی خریداری و رایگان توسط ادارات کل هر استان توزیع گردد که این تفاهم نامه در حال اجرا و در مراحل پایانی و توزیع اقلام می باشد .

ایشان در پایان : تا کنون پویش مشق مهر توسط فضای مجازی ، توزیع پوستر در ستاد و ادارات بهزیستی شهرستان ها و دستگاه های اجرایی و ساخت تیزر و پخش در شبکه استانی و فضای مجازی  اطلاع رسانی گردید است و هم وطنان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۳۳۴۶۱۱۱۱ - داخلی ۲۰۵ و یا به ادارات بهزیستی شهرستان های خود مراجعه فرمایند .

46

کد خبر 1302522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =