تخریب ۳۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم مشکین دشت کرج

فارس نوشت: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فردیس از تخریب ۳۵ مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز واقع در حریم بخش مشکین دشت کرج خبر داد.

علیرضا بدری، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فردیس در البرز گفت: در راستای حفظ و حراست از حقوق عامه و اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، این مدیریت با حضور دادستان شهرستان فردیس و عوامل نیروی انتظامی، ۳۵ مورد از ساخت و سازهای غیرمجاز واقع در حریم بخش مشکین دشت تخریب شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فردیس افزود: تخریب این ساخت و سازها که بدون اخذ مجوز از کمیسیون تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها مصوب ۱۳۷۴/۰۳/۳۱ و اصلاحیه آن مصوب ۱۳۸۵/۰۸/۰۱ مجلس شورای اسلامی صورت گرفته بود و اقدام به ایجاد مستحدثات غیرمجاز در سه منطقه مجزا شده بود، در قالب تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون مذکور صورت گرفت.

بدری اظهار کرد: احکام مذکور در عرصه ای به مساحت حدود پنج هکتار شامل ۴۱ مورد دیوار کشی، ۱۰ مورد استخر تفریحی، ۱۴ مورد بنا و حدود دو هزار و ۳۰۰ متر مربع محوطه سازی اجرا و عرصه به وضع سابق اعاده شد. همچنین در عرصه های فوق الذکر هشت عدد تیر برق جهت انتقال برق غیرمجاز تخریب و یک حلقه چاه غیرمجاز رؤیت و با دستور دادستان مسدود شد.

46

کد خبر 1302554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =