تصادف زنجیره‌ای ۶ کشته و ۵ مجروح بر جای گذاشت

میزان نوشت: برخورد مینی بوس با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در محور "نیکشهر-قصرقند" ۶ کشته و ۵ مجروح برجای گذاشت.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان از برخورد مینی بوس با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در محور "نیکشهر-قصرقند" با ۶ کشته و ۵ مجروح خبر داد و گفت: ساعت ۲۲:۰۰ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تصادف زنجیره‌ای منجر به فوت در کیلومتر ۱۹ محور "نیکشهر -قصرقند" بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه به همراه عوامل امدادی در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد، یک مینی بوس با ۲ سرنشین به صورت رخ به رخ با یک پژو ۴۰۵ نقره‌ای با ۶ سرنشین برخورد و در ادامه یک پژو ۴۰۵ سفید رنگ دیگر با ۴ سرنشین که در همان مسیر درحال حرکت بوده با پژو نقره‌ای رنگ برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متأسفانه در این حادثه هر ۶ سرنشین پژو ۴۰۵ نقره‌ای به علت شده جراحات وارده در دم فوت و راننده مینی بوس و ۴ سرنشین خودروی ۴۰۵ سفید رنگ نیز مجروح و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ ستوده عنوان کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این تصادف را تجاوز به چپ خودروی مینی بوس و عدم رعایت فاصله طولی پژو ۴۰۵ سفید رنگ نسبت به ۴۰۵ نقره‌ای رنگ اعلام کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به دو طرفه بودن اکثر محورهای استان سیستان و بلوچستان، از رانندگانی که قصد رانندگی در این محورها را دارند خواست با رعایت سرعت مطمئنه و احترام به کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی سلامت خود و دیگران را تضمین کنند.

۴۷۴۷

کد خبر 1302590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =