پیام توئیتری معنادار خطاب به دلواپسان درباره مذاکره ایران و آمریکا در جریان سفر روحانی به نیویورک

فرید مدرسی، فعال رسانه ای، بخشی از سخنان مقام معظم رهبری، درباره عدم مذاکره با آمریکا را در توئیتر منتشر کرد.

به گزارش خبرآنلاین، کریستن امانپور، خبرنگار شبکه سی.ان.ان در دو پیام توییتری بخش‌هایی از گفت‌وگویش با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران را منتشر کرده و به نقل از وی نوشت: محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران امروز به من گفت که روحانی، رئیس جمهور ایران حاضر است با ترامپ، رئیس‌جمهور[آمریکا] این هفته در نیویورک دیدار کند، به شرط این که رئیس جمهور ترامپ آماده باشد کاری را که لازم است انجام بدهد،[که آن] لغو تحریم‌ها در ازای نظارت دائمی بر تاسیسات [هسته‌ای] ایران است.

از سوی دیگر مهدی محمدی از مخالفان دیپلماسی دولت در توئیتی نوشته بود در "آستانه توافق بسیار بد" هستیم.

مدرسی در توئیتی با اشاره به توئیت های محمدی و  امانپور، پیش کشیدن بحث مذاکره ایران و آمریکا را پازلی برای بهم ریختن فضای روانی داخلی و خارجی ایران دانسته بود.

فرید مدرسی در توئیتی دیگر بخشی از بیانات رهبر انقلاب، درباره عدم مذاکره با آمریکا را منتشر کرده و نوشته است؛آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب گفتند: با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد...نه در نیویورک و نه غیر آن...چناچه آمریکا...به معاهده هسته ای که آن را نقض کرده بازگشت، آن وقت در جمع کشورهای عضو معاهده.. می تواند شرکت کند. رئیس جمهور و وزیر خارجه این را باور دارند؛ چه در نیویورک چه در ایران.


۲۷۲۱۵

کد خبر 1302625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =