نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:خانه ومدرسه به تعلیم و تعلم دانش آموزان تمرکز دوجانبه داشته باشند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : جنگ نرم ضرورت هماهنگی و ارتباط تنگاتنگ اولیا دانش آموزان و مربیان است و باید خانه و مدرسه به امر تعلیم و تعلم تمرکز دو جانبه داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در مراسم آغاز سال جدید تحصیلی و زنگ مهر در مدرسه دخترانه دکتر موحد با بیان اینکه نا امیدی استکبار از برخورد سخت با ملت ایران؛ شدت نفوذ فرهنگی را بیشتر کرده است گفت : رمز موفقیت دانش آموزان برای غلبه بر بدخواهان در وهله اول ارتقا سطح تحصیلی است که در این زمینه مسئولان آموزش و پرورش وظیفه ای سنگین بر عهده دارند.

امام جمعه تبریز افزود : اگر امروز دشمنان بویژه آمریکا تفکر حاکمیت و خود بزرگ بینی بر دیگر کشورها را دنبال میکند به دلیل موفقیت هایی است که در بُعد علمی بدست آورده اند.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با بیان رشد علمی کشور در سایه تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب شتاب بیشتری گرفته است گفت : موفقیت های بدست آمده در حوزه فناوری های جدید و انرژی صلح آمیز هسته ای که دشمنان را عصبانی کرده است درسایه توانمندی ها و موفقیت های دانشمندان جوان ایرانی است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در کنار ارتقای سطح تحصیلی تذهیب نفس دانش آموزان  باید اولویت اولیا و مربیان مراکز آموزشی باشد افزود : اولیا دانش آموزان آرزو دارند فرزندانی داشته باشند که از نظر معنوی و اخلاقی در بالاترین سطح قرار داشته باشند از این رو باید همکاری و هماهنگی خانه و مدرسه برای تحقق این امر مهم بسیار ضروری به نظر میرسد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به ویژگی های جنگ نرم و تاثیر آن در بنیان فکری و اخلاقی دانش آموزان تاکید کرد : پدران و مادران عزیز تربیت فرزندان خود را تنها به مدرسه نسپارند بلکه با ارتباطی مستقیم با مربیان آموزشی و پرورشی در هدایت و کنترل آینده سازان کشور نقش آفرین باشند.

46

کد خبر 1302653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =