شور و نشاط دانش آموزان مدارس چم مهر پلدختر با حضور مسئولان

در روز بازگشایی مدارس مراسمی با حضور آیت الله میرعمادی امام جمعه خرم آباد و نماینده ولی فقیه،استاندار لرستان،معاونین استاندار، مهندس رضوی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، مهندس حیدری مدیر کل نوسازی مدارس لرستان،دکتر زینی وند مدیر کل آموزش و پرورش لرستان و مردم در روستای چم مهر پلدختر برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان در این مراسم از زحمات اداره کل نوسازی مدارس لرستان بخاطر ساخت و تعمیر مدارس در روستای چم مهر تقدیر و تشکر کردند.
دانش آموزان با شور و نشاط در مدارس تازه تعمیر شده مدارس ، مشغول تحصیل شدند
مهندس محمدرضا حیدری مدیر کل نوسازی مدارس لرستان در روز بازگشایی مدارس در روستای چم مهر پلدختر گفت: همین که دانش آموزان با شور و نشاط در مدارس تازه تعمیر شده مدارس ، مشغول تحصیل شدند این نشان دهنده مزد زحمات ماست و خدا را شاکریم که این اتفاق خوب رخ داده است.
حیدری با اشاره به گزارشی از فضاهای آموزشی چم مهر گفت: مدارس شهید خلیل طهماسبی و شهید کائیدی توسط نیروهای نوسازی مدارس لرستان تازه تعمیر شده اند و امروز برای آغاز سال تحصیلی جدید در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.
وی افزود: مدرسه ۲۲ بهمن روستای چم مهر بعلت قرار گرفتن در حریم رودخانه جابجا شده و توسط نیروهای نوسازی مدارس لرستان جانمایی صورت گرفته و الان در حال ساخت می باشد.
مدرسه شهدای چم مهر سال پیش بعلت نداشتن دانش آموز بلا استفاده مانده بود
مدیر کل نوسازی مدارس لرستان بیان کرد: مدرسه شهدای چم مهر که ۷ سال پیش بعلت نداشتن دانش آموز بلا استفاده مانده بود ، بدلیل قرار گرفتن در حریم رودخانه، ساخت و تعمیر آن ممنوع شد و با توجه به اینکه دانش آموز در این مدرسه به حد نصاب نرسیده، کلا مدرسه توسط آموزش و پرورش منطقه منحل اعلام شده است .
۴۶
کد خبر 1302665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =