سامانه هدفمندی یارانه‌ها دچار اختلال شده است

ایرنا نوشت: ستاد اجرایی تبصره ۱۴ بودجه ۹۸ کل کشور (قانون هدفمندی یارانه‌ها) اعلام کرد به دلیل اختلال در سامانه هدفمندی یارانه‌ها در روزهای گذشته پیامک قطع یارانه نقدی به برخی خانوارهای مشمول ارسال نشده است و به زودی این اختلال برطرف می شود.

سخنگوی ستاد اجرایی هدفمندی یارانه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: سرپرستان خانواری که یارانه آنها قطع شده، باید منتظر دریافت پیامکی با سرشماره «یارانه» و با متنی مبنی بر اینکه خانوار شما مشمول حذف دریافت یارانه نقدی است، باشند.
حسین میرزایی گفت: سرپرستان خانوار در صورتی که به قطع یارانه نقدی خود معترض هستند، باید پس از دریافت این پیامک، با کارت شناسایی معتبر به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند و پیامک دریافتی را ارائه دهند.پس از مراجعه به دفتر پیشخوان و ثبت اعتراض، «کد رهگیری» به سرپرست خانوار پیامک می‌شود و پس از آن باید به سایت ثبت درخواست رسیدگی برقراری مجدد یارانه نقدی به نشانی https://yaraneh۱۰.mcls.gov.ir/prs مراجعه و با وارد کردن کد ملی سرپرست خانوار و کد رهگیری دریافت شده از دفتر پیشخوان اعتراض خود را ثبت کنند.
براساس این گزارش یکصد و سومین مرحله واریز یارانه نقدی در ٢۶ شهریورماه به حساب سرپرست خانوار واریز شد و بنابر آنچه که اعلام شده بود ٢٠٠ هزار خانواده که جزو دهک بالای درآمدی شناسایی شدند یارانه دریافت نکردند.

۲۳۲۳
کد خبر 1302878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =